Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mennyire bírja/szereti a...

Ki mennyire bírja/szereti a hosszabb buszos kirándulásokat? Nálatok hány óra a lélektani határ?

Figyelt kérdés
Augusztus végén megyünk Görögországba, és baromi hosszú lesz az út. Viszont busszal, csoportos nyaralásként sokkal olcsóbban kijövünk, mint egyénileg repülővel. Amúgy is parázós vagyok, de ettől az úttól különösen félek. Leginkább a hányástól és a rosszulléttől. Ti mennyit bírtok ki, hogy álltok a buszos utakhoz?

2022. máj. 17. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Semennyire, egyszer osztálykiránduláson voltunk szlovákiában, soha többé.

Inkább autó, vonat, repülő.

Busszal max 1 órás helyközi út.

2022. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Ne aludj 1-2 napig az utazás előtt,fárazd le magadat, aztán mikor a buszon leszel dugd be a füled és már alidhatsz is hosszú ideig.
2022. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Én egyszer voltam busszal Görögországban és egyszer autóval családilag.

Rohadt fárasztó. Nekem már nem ér annyit,inkább repülővel megyek, azzal nem leszek zilált napokig.

2022. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
74%

Abszolút nem értem a buszos nyaralásokat.

Zötyögsz qva sokat a többi, büdös emberrel, hát remek.

Egy picivel több pénz, kicsit előrébb gondolkodás, és már kényelmesen repülsz is.

Bármennyit kibírok ülve a fenekemen, de buszoz utazásra szerintem csak egy bizonyos fajta megy, akár, ha már egyszer is megtapasztalta a borzalmakat.

A nyaralás a pihenésről szól, nem a kellemetlenkedésről.

2022. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
53%

Én Lengyelországba utaztam egyszer buszon. Éjfélkor indultunk és 8-9 körül értünk oda. Mindig is rosszul voltam a buszokon, de ezt az utat végig aludtam és nem volt semmi problémám.

Ha többségében alszol az út alatt, akkor nem lehet probléma a rosszulléttel.

2022. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Soha nem voltam rosszul buszos utazástól, csak ahogy öregszem, egyre fárasztóbb.

Fiatal koromban működött az, hogy az éjszakát átaludtam a mozgó buszban és másnap simán részt vettem a turista programokon. Még csak fáradtnak sem éreztem magam. Kora reggeltől késő estig tartó buszos utazás sem fárasztott el. A leghosszabb az volt, amikor Párizsból jöttünk haza Magyarországra. Este 6-kor indultunk, másnap kora délutánra értünk haza, szóval 20-21 órás utazás lehetett. Akkor azért itthon délután lepihentem.

Később, 30 éves korom körül már nagyon kifárasztott a buszon alvás (Velencéből haza), akkor döntöttem el, hogy ilyet többet nem csinálok. De napközben most sem zavarna, ha akár 6-8 órás utazások lennének.

2022. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Semennyire nem bírom. Egyrészt elunom az életem is. Másrészt sem pihenni, sem mozogni nem lehet normálisan. Az egyik fázik, ezért nem hagyja az ablakot kinyitni, a másik nem bírja a klímát, stb. Ráadásul nekem a sok üléstől folyton elzsibbad a lábam, kényelmetlen, nem tudom, hová tenni. Semmiféle hosszabb busz utat nem vállalnék be.
2022. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Utálom a buszos utazásokat, mert másokhoz kell alkalmazkodni.
2022. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na hát nem nyugtattatok meg.😅 De köszönöm mindenkinek a választ, legalább tudom, hogy nem vagyok egyedül ezzel.
2022. máj. 17. 19:23
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
2h.
2022. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!