Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mennyire bírja/szereti a...

Ki mennyire bírja/szereti a hosszabb buszos kirándulásokat? Nálatok hány óra a lélektani határ?

Figyelt kérdés
Augusztus végén megyünk Görögországba, és baromi hosszú lesz az út. Viszont busszal, csoportos nyaralásként sokkal olcsóbban kijövünk, mint egyénileg repülővel. Amúgy is parázós vagyok, de ettől az úttól különösen félek. Leginkább a hányástól és a rosszulléttől. Ti mennyit bírtok ki, hogy álltok a buszos utakhoz?

2022. máj. 17. 13:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Semennyire. Egyszer mentem Ausztriába busszal, kínszenvedés volt. Nem akkor álltunk meg amikor én akartam, krákogtak, fingszag volt, horkoltak, csörögtek a chipses zacskókkal stb.


Akkor fogadtam meg, hogy soha nem szállok fel többet ilyenre. 6 órát is levezetek inkább, vagy repülőre ülök, de soha többet.

2022. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Utoljára 21 évesen voltam buszos úton. Addig iskolai utakon voltam hosszabb buszos úton (Franciaország, Svajc, Olaszország). Ott valamennyire ismertem azokat akikkel utaztam. De én nem vagyok hajlandó ilyen útra menni. Nincs az a pénz, hogy nyáron 35-40 fokban izzadjak, zotykolodjek 10-12 órát a sok büdös, fingszagú, hónaljszagú utassal együtt. Inkább fizetek picivel többet és fapadossal repülök. A nyaralás nekem is a pihenésről es felfedezésről szól nem pedig a szenvedésről.
2022. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%
Egyszerűen ki nem állhatom! Már 3 éve nem buszo
2022. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
Egyszerűen ki nem állhatom! Már 3 éve nem buszoztam, teljesen megélek nélküle. 1 percet sem bírok ki rajtuk, csak a vasút jöhet nekem számításba. Javaslom nézzél vonatot, jobban jársz.
2022. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%
Tavaly Zakynthosra mentünk busszal.így utólag azt mondom, hogy vétek lett volna kihagyni, mert fantasztikus volt. Viszont 28 órás volt az út, 3-4 óránként állt meg, wc használatához nem volt gusztusom, igazi balkáni állapotok voltak. A buszba nyolcvanvalahány ülést zsúfoltak be, kényelmetlen volt. Félúton már ott tartottam, hogy inkább dupla árat is fizetnék a repülőjegyekért, csak legyen már vége. Nagyon fárasztó.
2022. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!