Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa hogy egy elveszített...

Furcsa hogy egy elveszített személyt pótolni szeretnék valaki mással?

Figyelt kérdés
És hogy alig találok olyant aki pótolni tudná. Mert vagy nem olyan kedves mint ő volt vagy a külseje nem megfelelő, ilyen gondok szoktak lenni.
2022. máj. 20. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Érthető, de számíts arra, hogy minden ember egyedi. Ugyanolyat nem fogsz találni, pont azért, amit írsz: vagy ebben-, vagy abban, de különbözni fog. Esetleg fogadd el, hogy az eredeti illető már nincs, és az újak se rosszabbak, mint ő volt.
2022. máj. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Ja ha ló nincs akkor a szamár is jó...
2022. máj. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Furcsának nem furcsa, de etikátlan az biztos, és nem is egészséges. Ha valaki beléd szeret aki kellően hasonlít rá, akkor a vége az lesz hogy nagyon durván megbántod, hiszen te nem is őt szereted, és soha nem fog tudni neked megfelelni mert nem lesz ugyanaz az ember. Meg persze magaddal is kitolsz, mert boldogtalan leszel, sosem lesz senki elég jó. Mindenképp dolgozd fel ezt a veszteséget mielőtt új kpacsolatba kezdesz!
2022. máj. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Érthető, de nem fog sikerülni, és a másiknak is ártassz ezzel.


Pontosan tudom hogy min mész keresztül, mert én is megjártam ezt az utat, és mai napig egész életem legrosszabb időszaka volt. De már ismerem a megoldást is. Azzal, ha ragaszkodsz hozzá, csak forgatod a szívedben a tőrt, nem tud gyógyulni a seb. Ameddig része marad az életednek, minden egyes nap szenvedni fogsz.


Szenvedsz a hiányától, ez jogos és érthető. Enyhülni viszont ez kizárólag úgy tud, ha nem ostorozod magad állandóan a fájó emlékével, hanem valami teljesen új dologhoz kezdessz hozzá. Ez igaz a kapcsolatokra is. Ahelyett, hogy minden áron az ő emlékét láncolnád magadhoz, és őt keresnéd, ismerj meg egy tőle teljesen különböző személyt.

2022. máj. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen érthető de nem jó dolog.
2022. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!