Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elveszítettem a legjobb...

Mimmi8803 kérdése:

Elveszítettem a legjobb barátom, és hiányzik. Valaha helyrejöhet a viszonyunk? Nekem személy szerint nagyon hiányzik. :/

Figyelt kérdés
sziasztok! Másfél éve már hogya legjobb barátommal összegabalyodtunk és fél évig együtt is voltunk. De valami oknál fogva mindketten szerettük egymást de nem "úgy ". Inkább az az érzés volt hogy szükségünk volt arra h "vki szeressen". akkor ez logikus lépésnek tűnt. Az elválás rossz volt sirtunk, majd az életembe belépett fél év után vki a mostani párom. azota nem nagyon beszélünk a barátommal. Engem okol mindenért meg magányos. De nem beszél velem viszont nekem hiányzik. Gyerekkorom óta jóban vagyunk. A napokban megtudtam h 2 hete van valakije. örültem neki nagyon de hátha újra jóba leszünk. Van erre esély? Mit tehetnék? 24L

2013. okt. 27. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Van. Mondjuk kezdd azzal, hogy írsz egy pár kedves sort neki!
2013. okt. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!