Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem képes egy ember...

Miért nem képes egy ember békén hagyni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel fél éve se veled se nélküled a státuszunk. Egy hónapja a sokadig bunkózása után kicsit meguntam és közöltem,hogy fejezzük ezt be mert nincs sem időm sem energiám nekem erre és jobbnak látom ha befejezzük ezt a hullámvasutat.

Akkor azt írta,hogy jó rendben. Törlöm a számod.

Erre 1 hete megint rám írt egy hónap után.

Ezt csinálja fél éve. Beszélünk 1 hónapig majd megunom..nem írok neki és 3 hét után megint ír. Úgy érzem semmi komolyat nem akar tőlem ezért próbálok tőle elszakadni de nyilván ezekkel a húzásaival már traumatizált eléggé ahhoz,hogy konkrétan hiányozzon a vele való beszélgetés.

Most a legutóbbi alkalom után mégegyszer leírtam neki,hogy fejezze ezt be mert ne akkor írjon ha unatkozik és azt is leírtam neki hogy engem ez bánt és elegem van,hogy mindig az van,hogy kezdek a szarságain túl lenni…jól érezni magam és erre megint rám ír és eldob utána újra.

Az üzenetet már meg sem nézte de a dinamikája szerint tuti fog még írni.

Miért csinálja ezt valaki szerintetek?


2022. máj. 21. 09:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Sokadik*
2022. máj. 21. 09:55
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
miért nem tiltod?
2022. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Pont azért mert érdekel mi van vele.

Ez a baj…nem tudok mit kezdeni ezzel. Ezekkel az ide oda dobálgatásaival traumatizált. Soha nem voltam még így senkivel.

2022. máj. 21. 10:03
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Azert ter vissza, h lassa, hatassal van-e meg rad. Ha mas akarna, komolyabbat lepni. Unatkozik csak.

Te viszont remenykedsz benne, h hatha majd most latja, h mit veszitett veled, s rohanna vissza hozzad. Lehet, h a hiusagodat is legyezgeti.

Ez nem fog bekovetkezni, te traumatizalod sajat magad.

Legjobb megoldas a tiltas. Enelkul nem fogsz tudni tullepni rajta.

2022. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Csak miért nem hagy?

Én egyszer nem írtam neki…soha.

Mikor 1 hónapig nem beszéltünk akkor sem én írtam.

Fél év alatt soha nem zaklattam.

2022. máj. 21. 10:06
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem azert, mert szeret... hiszen akkor veled akarna lenni, mindent elkovetne, h egyutt legyetek.


Lehet, h vannak erzesei, de nem eleg erosek, nem elegek egy kapcsolathoz.

Lehet, h talonban tart, arra az esetre, ha nem lenne mas. Neki nem kellesz igazan (sztem), de nem engedi, h tullepj rajta. Most hogy ezt mi okbol teszi, nem tudom. De nem is erdekes.

A kerdes az, h te mit szeretnel. Nyilvan nem kaptad meg azt, amire vagytal, ezert vetettel veget ennek a kis semmisegnek. Ha celod a tovabblepes, akkor blokkold a szamat. Eselyt se adj neki, h fel tudjon kavarni.

2022. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem nem. A hiusagomat nem legyezgeti semmi. Engem az ilyen dolgok nem érdekelnek. Egyszerűen úgy érzem,hogy nem hagyja,hogy elfelejtsem. Nem akarom,hogy írjon…ha akartam volna akkor én írtam volna neki és kerestem volna de ezt soha nem tettem mert nem akartam magam megalázni előtte mivel tudom,hogy ő ilyen bizonytalan. Nem akartam soha,hogy lássa mennyire érdekel.

Szerintem bántotta az is,hogy legutóbb leírtam neki,hogy fejezzük ezt be és én voltam az aki azt mondta,hogy elég..nem pedig ő.

Most pedig,hogy leírtam mit érzek és kb kiadtam magam neki már nem is reagál mert fölényben érzi magát…

2022. máj. 21. 10:12
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyszerűen úgy érzem,hogy nem hagyja,hogy elfelejtsem


Pontosan ezt mondom en is.

Latod te is, h nem a szerelem miatt cselekszik igy, vagy mert nem tudta meg feldolgozni.

Nem biztos, h rossz szandekbol cselekszik igy, lehet tenyleg hianyzol neki vmilyen sginten. De ez neked nem eleg. Ugye nem?

Nem fogod megkapni a valaszt a kerdeseidre, ezt most megmondom.

Egyetlen jarhato ut a tovabblepeshez az az, ha teljesen kizarod az eletedbol.

2022. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát nem elég mert én már sajnos valamilyen szinten kötődök hozzá. Nem tudom miért hiszen a megismerkedésünk első 2 hónapjában volt nagyon édes és kedves aztán jött egy leértékelési fázis..na és ott traumatizált engem szerintem.

Stockholm szindrómám lehet? 😅

Komolyan nem tudom..sosem volt ilyen velem még. Baromi szar

2022. máj. 21. 10:23
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem erted a palfordulast, ezert valahol probalod megerteni, feldolgozni.

De valoszinuleg o sem tudja a valaszt a kerdeseidre, a viselkedesere.

En 40+-os vagyok, mara megtanultam, h nem szabad energiat pazarolni egy ilyen semmi viszonyra. A se vele, se nelkule kapcsolat szinte mindig se nelkule lesz.

Amig engeded, h idorol-idore feltunjon az eletedben, addig hatalma van feletted, addig faj.

Ne keress magyarazatot, se mentsegeket szamara.

Egyszeruen zard ki az eletebol. Ha ez megtortenik, akkor fogsz tudni elkezdeni tullepni rajta.

2022. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!