Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem képes egy ember...

Miért nem képes egy ember békén hagyni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel fél éve se veled se nélküled a státuszunk. Egy hónapja a sokadig bunkózása után kicsit meguntam és közöltem,hogy fejezzük ezt be mert nincs sem időm sem energiám nekem erre és jobbnak látom ha befejezzük ezt a hullámvasutat.

Akkor azt írta,hogy jó rendben. Törlöm a számod.

Erre 1 hete megint rám írt egy hónap után.

Ezt csinálja fél éve. Beszélünk 1 hónapig majd megunom..nem írok neki és 3 hét után megint ír. Úgy érzem semmi komolyat nem akar tőlem ezért próbálok tőle elszakadni de nyilván ezekkel a húzásaival már traumatizált eléggé ahhoz,hogy konkrétan hiányozzon a vele való beszélgetés.

Most a legutóbbi alkalom után mégegyszer leírtam neki,hogy fejezze ezt be mert ne akkor írjon ha unatkozik és azt is leírtam neki hogy engem ez bánt és elegem van,hogy mindig az van,hogy kezdek a szarságain túl lenni…jól érezni magam és erre megint rám ír és eldob utána újra.

Az üzenetet már meg sem nézte de a dinamikája szerint tuti fog még írni.

Miért csinálja ezt valaki szerintetek?


2022. máj. 21. 09:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Azért nem hagy, mert egy gyenge sz-rnak néz, állandóan beadod a derekad. Mit nem lehet ezen érteni?
2022. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2022. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Most ez az utolsó link mi?

Mert fogalmam sincs. Nem 22 vagyok hanem 24 🤔

2022. máj. 21. 10:32
 14/16 anonim ***** válasza:
56%

Erre szokta azt mondani Dr. Csernus, hogy azzal lehet ezt megcsinálni aki hagyja magát. Te teljes függőségben vagy tőle, mint egy drogos. Ő szórakozik veled, mert látja hogy ezt veled meg lehet csinálni, mert hagyod magad. Ha valaki VÉGLEG meg akar szabadulni a másiktól akkor mindent el is követ, hogy az bekövetkezzen (tiltás, törlés, semmi személyes kontakt).

Ő legfeljebb talonban tartogat téged, mert hát jó leszel még valamire (szexre, lelki szemetesládának) ha úgy adódik.

Nem hiszem hogy nem tűnt fel neked hogy rajta kívül léteznek még normális férfiak. Te saját magadnak generálod a problémát azzal hogy nem zárod ki végleg az életedből. Csak magadat nyugtatgatod azzal, hogy időnként megírod neki hogy hagyjon békén, de alig várod hogy reagáljon erre. Erre mondaná azt egy külső szemlélő, hogy szánalmas. Felnőtt ember tudja már eldönteni hogy mit akar. És ez vonatkozik mindkét félre. Utána pedig konzekvensen ki kell tartani az elhatározás mellett.

2022. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
Lehet hogy ez most nem fog tetszeni, de a magadfajtákra szokták azt mondani, hogy "tipikus hülye p*csa". Bocs.
2022. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert gyenge vagy es hagyod
2022. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!