Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, ti mikor tiltotok...

Lányok, ti mikor tiltotok facebookon egy kollégátokat?

Figyelt kérdés

Tavaly kezdtem az új munkahelyemen és megismertem a kolléganőmet, akivel együtt kell működnöm mert egy társosztály tagja.

Miután eltelt 3-4 hét és megismerkedtünk gondoltam bejelölöm facebookon, hiszen jó kapcsolatot szerettem volna vele kialakítani, hogy együtt tudjunk működni. Nem vonz mint nő, munkahelyen amúgy sem csajozok, nem is tettem egy félreérthető utalást sem. Visszaigazolta a jelölésemet facebookon de egy hét elteltével letiltott. Ezt onnan tudom, hogy láttam, hogy egyel kevesebb az ismerőseim száma, őt nem találtam az ismerőseim között. Egy másik profillal rákeresve viszont látható.

Egy másik közös kolléganőnket viszont nem tiltotta.

Miért tette szerintetek?


2022. máj. 24. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet idegesítette amit posztolsz. Szerintem ne vedd magadra...
2022. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem érzi olyan mélynek a kapcsolatot.


Lehet túl intenzíven posztolsz.


Lehet irritáló az életviteled. (Pl ő vegetáriánus, állatbarát, te meg kiposztolod, hogy eszed a húst)


Lehet nem kifejezetten ellened van, csak egy közös ismerősöktől menekül (nekem az egyik ismerősöm letörölt valakit és utána a közös ismerőseiket is).


Lehet véletlenül nyomott el valamit.


Nézd, engem pl egy volt tanárom törölt. Fogalmam sincs miért, hiszen még tiszteletpéldányt is kapott a könyveimből, tök izgatott volt, hogy írónő lettem, sosem sértegettem, nagyon kedves volt nekem és mégis most néztem a fb emlékeknél, hogy az egyiket anno kik lájkolták és ott láttam, hogy már nem vagyok az ismerőse, de van vagy 27 közös ismerősünk, a volt iskolatársaim is köztük vannak.

De nem törődök vele. Valamiért úgy döntött, hogy nem akar tovább követni és nem akarja, hogy kövessem őt és ezt elfogadom. Őt egykor megismertem egy életszakaszomban, ami lezárult, már másik életszakaszt élek, amiben ő nincs benne és így el is fogadtam, hogy kedves emberként emlékszem vissza rá, de most nincs jelen az életemben, a neten keresztül sem, mert ez már egy másik életszakasz.

2022. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor ha nyomul


24 L

2022. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pl ha valamit nem ért meg, és azzal folyamatosan, továbbrais, nyaggat, rágja a fülemet

vagy ha bunkó a stílusa, vagy ,,megfojt vele".

vagy ha nem érti meg, hogy most nem akarok vele beszélni

2022. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!