Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nálunk miért nincs az mint...

Nálunk miért nincs az mint Amcsiban, hogy a gyorskajáldák hatalmas adagokat adnak olcsón és kb minden sarkon állnak változatosabbnál változatosabb kajáldák?

Figyelt kérdés
Bárcsak egy Big Mac menü kb 400 ft lenne, vagy a nagy kóla 100 ft, vagy valami, igazságtalan, hogy ebben a sz*ros koszfészek országban még a komfort kaja is tök drága. :/
2022. jún. 2. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Hat pedig ha hiszed, ha nem, meg mindig a meki, burger king a legolcsobb nalunk is, ha osszehasonlitod mondjuk egy normalisabb ettermi kajaval. En etteremben soha nem laktam meg jol 3000 forint alatt, ezzel szemben egy mcmenu 1500-1800 korul van es az nekem boven eleg.

Tehat a meki olcso.

Es amerikaban is kb aranyaiban ennyivel olcsobb, mint a tobbi. Ott sem adnak 1 dollarert 3 hamburgert meg sultkrumplit, sot.

Viszont en is adnek tobbfele gyorskajaldat, szivesen kiprobalnek mast is :)

2022. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Kb ugyanannyiba kerül a kaja nálunk is, mint usában, csak ott magasabbak a fizetések és így nekik olcsóbbnak tűnik. Globális piac miatt a termékek ára hasonló mindenhol, viszont a szolgáltatások ára a gazdagabb országokban jóval magasabb.

Usában az oktatás, egészségügy és ha jobb környéken akarsz lakni, akkor a szállás nagyon drága, úgyhogy ott sincs azért kolbászból a kerítés.

2022. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Inkább az lenne a jobb, ha nem lenne luxus valakinek a napi 6 gyümölcs/zöldség, ha minden ételét különböző és a szervezetének hasznos alapanyagokból állíthatná össze. Ha erre lenne pénze, ideje és akarata.


Nem vagyok gyorséttermi kaja ellenes. Dolgoztam is gyorsétteremben, eszek is ott, legutóbb múlthétvégén ettem egy cheddar kinget és nagyon ízlett.


De azért jobb ezt mértékkel, viszont mivel olcsóbb és kevesebb energiát kell belefektetni meg finom is, csábítóbb.


Igazából reggelire egy szenyó, ebédre egy sajtburger, délutánra egy zacskó olcsó csipsz, vacsira egy szenyó sokkal olcsóbban kijön és kevesebb időt vesz el, mint reggelire egy rántotta barnakenyérrel, paradicsommal, tízóraira egy tápiókapuding banánnal, ebédre egy bulgur+sülthús+brokkoli, délutánra egy kis korpovit keksz almával, vacsorára egy halfilé párolt rizzsel és uborkával.


Én is éltem úgy, hogy egy hétre alig volt pénzem és nagyon elfoglalt is voltam és nekem is olcsóbban és kényelmesebben kijött a gyorséttermi kaja, a csipsz/pattogatnivaló kukorica és a zsemle+sajt, de hosszú távon azért meglátszott rajtam fizikailag.

2022. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Jol lepontoztatok az elso valaszomat, de ha valakinek a meki draga, az akkor ne jarjon oda 🤷‍♀️.

Valoszinuleg nem voltatok meg normalis etteremben akkor, mert ennel csak durvabb arak vannak.

2022. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt a közönséges útonállás a fő profilja a vendéglátó iparnak!
2022. jún. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Akkor még koverebbek lennenek az emberek itt
2022. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Mert disznótakarmány zabáltatnak veled szójávól, ételszínezékkel, ízfokozóval, s olyan vegyianyaggal, ami arra ösztönöz, hogy akkor is éhségérzeted legyen, amikor már telezabáltad magad azzal sok MC-szeméttel.
2022. jún. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Te csak ne akard, hogy még több túlsúlyos ember legyen.
2022. jún. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Általában ott vannak helyettük a kinai büfék, ott aztán van adag.
2022. jún. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17%
Nézd meg az amerikaiakat...minden második kórosan elhízott.Mert megállás nélkül tömi a fejét az ilyen sz.rokkal!
2022. jún. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!