Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért idegesítenek az emberek?

Miért idegesítenek az emberek?

Figyelt kérdés

Olyan szar hogy mindenhol ott vannak…Kimennék sétálni vagy túrázni,hogy egyedül legyek és ott vannak.

Elmegyek kikapcsolódni…ott is emberek.

Unom a tömeget és irritálnak mikor a boltba például épp bemennék de a nénike 5 percig szenved előttem a rohadt kosarával és meg sem mozdul. Idegesít mikor megbámulnak az utcán..szívem szerint kinyomnám a szemüket. Miért kell bámulni valakit?

Idegesít mikor sétálok az utcán és a gyökérlány nyomogatja a telefonját és nem megy arrébb hanem nekem kell nyomorogni az utca és a járda között. Idegesít,hogy reggel 5kor mikor megyek dolgozni már ott húz el mellettem 60 autó amitől dübörög az utca. Egyszerűen minden emberi interakció zavar. Nem bírom elviselni a tömeget és az utcákat, pedig Ausztriában egy 30.000 fős városban élek. Éltem már Pesten is de ott nem éreztem ezt. Mindig is nyitott voltam de már úgy érzem minden zavar.

Ez szociális fóbia lehet?

Gyűlölök minden olyan esemenyt ahol sok ember van. Feszélyez és unom….


2022. jún. 5. 16:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam,hogy irodában dolgozom és ott is idegesít,hogy 50-en dolgozunk egy nagy nyitott irodában. Rohadtul utálom mikor elmennek mellettem ( mert persze a folyosó mellett mindennek a közepén ülök ) és látják mit csinálok.
2022. jún. 5. 16:39
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

"szívem szerint kinyomnám a szemüket."


És szerinted te mivel vagy különb bárkinél?

2022. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pl nem bámulok másokat..?
2022. jún. 5. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki vagy merülve. Amikor én voltam kimerülve, ugyanúgy elegem volt belőlük.
2022. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem érzem magam testileg fáradtnak. Talán lelkileg/szellemileg. Attól lehet?
2022. jún. 5. 16:59
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha lehetőséged adódik rá, utazz el egy kis időre kikapcsolódni. Úgyis itt a nyár, pihend ki magad, mert szellemileg eléggé ki lehetsz merülve. Illetve hallgass zenét, olvass, vagy bármi más ami megnyugtat.
2022. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem a tested fárad el, én sem éreztem magam testileg fáradtnak.
2022. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legtobben ezzel igy vannak. Fulhallgato, napszemcsi azt szevasz.
2022. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem a buszon,meg a boltokban idegesitenek, de ott nagyon.
2022. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!