Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek, hogy nem valódi semmi?...

Félek, hogy nem valódi semmi? Becsap az agyam?

Figyelt kérdés

Rettegek attól, hogy nem valódi semmi, hogy az agyam becsap, hogy a polc a polc, hogy az emberek emberek. Azt hiszem, hogy egy semmiben lebegve képzelem be a világot és hogy semmi se igazi.

Alig merek emiatt elvégezni valami, csak fekszem az ágyamon, mert félek ha hozzáérek például a mosógépemhez széttörik az illúzió és a semmiben leszek



2022. jún. 8. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Emögött komoly pszichés probléma állhat. Keress fel szakembert, ha lehet, pszichiátert!
2022. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként egyszer én is voltam már így...előtte be kábítóztam és utána éreztem ezt, de nem csak egy napig hanem konkrétan hónapokig, nem tudom mi a megoldás erre, annak is örülnék ha valaki ennek a nevét tudná, és akkor lehet találna rá az ember megoldást, mondjuk nálam csak úgy elmúlt.
2022. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a kérdésed sem valódi?
2022. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Basszus velem is az volt, mint másodikkal, egy hónapig tartott. Mellette úgy éreztem, minden engem figyel, csak én vagyok valóságos, minden más kreált.
2022. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lefekvés előtt nézted meg a Mátrixot?
2022. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!