Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert van az hogy ahogy...

Miert van az hogy ahogy idosodok ugy leszek egyre jobb no es miota nem latom magam rondanak, az agyam is gyorsabban fog? Magyarazhato ez valamivel?

Figyelt kérdés

Regen nagyon csunya voltam, kover es buta is. Nem tudtam semmit megjegyezni, nagyon buta voltam vissza gondolva szegyellem magam.

20 eves koromig ez volt , aztan 2 eve elkezdtem fogyni, rajottem mi all nekem jol, a hajam a derekamig er, pattanasaimat kezeltem es szep az arcborom is. Belulrol is elkezdtem valtozni, szepen tudok kommunikalni, regen sehova nem vettek fel dolgozni, most barhova elmegyek mindenhova felvesznek. Mar nem erzem magam butanak sem, valamit meg kell jegyezni, elgondolkozok rajta es megjegyzem, regen az egyik fulemen be a masikon ki. Az hogy jobb no lettem osszekotheto azzal hogy okosabb is lettem?


2022. jún. 8. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Inkább feloldódtál mások előtt és kevesebb zöldséget hordasz össze mivel nem vagy zavarban!
2022. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
igen, a gondolkodás nagyon sokat számít! hajrá! 🙂
2022. jún. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem azért lettél jó nő, mert idősödsz, hanem mert rájöttél, hogy 20 éves korodig elhagytad magad és nem hoztad ki a maximumot.
2022. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Ezt nem a javuló külsőd, hanem az ezzel arányosan növekvő önbizalmad okozza.
2022. jún. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Ez volt ma a legfantáziadúsabb kamu kérdés. Piros pontot érdemelsz! Írd be magadnak!
2022. jún. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A huszas évei az embernek a megfelelésről szólnak, jön a munka ami teljesen új és a legjobbnak kell lennie, mert fél, hogy kirúgják és akkor mi lesz és mi lesz ha a külseje miatt közösíti ki a társadalom és adnia kell magára (és így lát magán ezer hibáz).


30 éves koráig meg már megél sok mindent és a természete, az önképe, a hizzáállása is megváltozik.

2022. jún. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most vagy a legjobb korban egy Szívek szállodája maratonhoz.
2022. jún. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!