Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » El kéne tűnnöm egy időre a...

El kéne tűnnöm egy időre a környezetemből, a tágabb családtól, közelebbi ismerősöktől. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Sajnos több magánéleti probléma miatt el kéne tűnnöm egy időre. 2-3 hétre gondoltam.

Telefon kikapcs, bankkártyahasználat nuku, csak kp.

Vannak gondok amiket szerintem csak így tudnék megoldani. Talán segítene ha eltűnnék pár hétre, hátha így egy kicsit észhez térnének a rokonaim mert már vagy egy éve folyamatosan kikészítenek, kihasználnak.


Ismerőshöz nem akarok menni, mert hamar kitudódna.


Tudna valaki tippeket adni?

Menjek egy kempingbe?

Vagy panzióba?

Külföldre nem akarok menni.

Valami belföldi hely lenne jó esetleg ahol még sosem jártam, hátha ott nem keresnek?



2022. jún. 9. 21:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Ne csináld. Nézz inkább szembe a problémákkal. Hidd el, jobban jársz úgy.
2022. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Bocs, de nem ezt kérdeztem.

Ezen már hónapok óta agyalok de nem tudok megoldást találni rá.

Ezért gondoltam váratlanul eltűnök hetekre, hátha akkor észbe fognak kapni mert a problémákkal szembenézni nem megoldás. Ezek nem általam megoldható problémák de engem is érintenek nem kicsit, de én csak szembesülök velük.

Elegem volt.

2022. jún. 9. 22:16
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyi elég ehez hogy nem veszem fel nekik a telefont és nem írok vissza és nem találkozom velük..nem értem neked miért megoldhatatlan ez
2022. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem sem fog használni , de ha ennyire bevetted a fejedbe akkor én úgy csinálnám hogy legyen valami értelme is.

Vagy elmennék nyaralni pár hétre, hogy kikapcsolódjak, ha van rá pénzed autóbuszos nyaralással Görögországban, van ilyen több hetes ott tartózkodással vagy kimennék dolgozni külföldre pár hétre.

De amúgy talán kiszakadnál a megszokásból a problémákból, lehet mikor hazajössz szembe tudnál nézni velük.

2022. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#4

Próbálok kiszakadni de mindig visszarántanak.

Naponta szembesítenek a problémákkal.

Külföld nem játszik mert annak nyoma van (határátlépés).


Azt remélem hátha észbekapnak hogy nem jók úgy a dolgok ahogy ők gondolják, ha azon agyalnak hogy hol lehetek.

Magyarázni hiába magyarázom, nem lehet őket jobb belátásra bírni.

Olyan dologra akarnak rábeszélni, ami csak nekik jó, nekem nem.


Már más megoldás nem jut eszembe, minthogy eltűnök pár hétre.

Ismerőshöz is mehetnék, de hamar kiderülne és ott is basztatnának.

Elegem van.

2022. jún. 9. 22:31
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mik ezek a konkrét problémák?

Én is a külföldi munkát ajánlom, kimész mosogatni egy hónapra, 600-at hazaviszel, meg el is voltál tűnve.

Ez az eltűnés nem valószínű, hogy bármit meg fog oldani, maximum 2 hétig lesz nyugi, utána minden megy a régiben. Ha elkezdenek kerestetni rendőrséggel, hát sok szerencsét. Hány éves vagy? Ez kritikus.

2022. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

50 felett vagyok, se kutyám se macskám csak a rokonaim.

Külföld nem játszik mert nyoma lesz a határátlépésnek.


A problémáról meg nem beszélek ha nem haragszol.

2022. jún. 9. 22:50
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne nyoma a határátlépésnek, ha a schengeni övezeten belül utazol? De ugye tudod, hogy a legálisan működő magyarországi szálláshelyeken, mint az általad említett kempingekben és panziókban rögzítik az adataidat, ott nyoma viszont marad az ott tartózkodásodnak?


Mivel ezekhez az adatokhoz csak a hivatalos szervek férnek hozzá, a rokonok nem, így nem egészen érthető, mitől tartasz.

2022. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Reméltem, hogy ilyen 20-as korosztály vagy, így tényleg nehéz dolgod van. Mennyi pénzed van? 2-3 hét panzió azért nem olcsó móka.
2022. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Pénz nem gond, van megtakarítás.

Olyan helyet keresek ahol akkor sem találnának meg, ha hivatalosan kerestetnének.

Azért is írtam ide a kérdést, mert nem tudom hogy oldjam így meg.

Ötleteket vártam.

2022. jún. 9. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!