Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki? 16 éves lány vagyok....

Valaki? 16 éves lány vagyok. Arra a pontra jutottam hogy utálom magamat. Undorodom ha a tükörbe nézek. Eddig szépnek gondoltam magam, olyan 1 éve kezdődött ez. A környezetembe mindenki szépnek tart.

Figyelt kérdés

Olyan egy éve jöttek ki úgy jobban rajtam a pattanások, addig is voltak de 1 éve nagyon durván, a homlokamon, óriás puklik voltak a fejemen. Azóta kentük ezzel is azzal is, mostmár nem annyira csúf, nincsenek nagy bogok, csak a pattanások helyei meg megmaradtak, és nagyon csúnya.

A szemem alatt vannak azok a gödrök pedig eleget alszok!! De ezek is mindig ott vannak, és csúnya. Tele vagyok miteszerrel, főleg az orrom.

Akkor ez még csak az arcom.

Kövérnek látom magamat, 56 kg vagyok, tudom ez még nem kövér, de van felesleg a hasamon főleg, + a belső combomon. Striás a combom belül(lila), combom külső felén és a fenekemen fehérek. Utálom. És szégyenlem.

Az alakomon próbálok változtatni, nem csak hisztizek!! Edzek.



2020. aug. 6. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
És mi a kérdés?
2020. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Kevesebb média és fitness modell képek nézegetése, több önbizalom.
2020. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
ez normalis 16 evesen, az a ritka aki ebben a korban tokeletesen meg van elegedve magaval
2020. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy az osztálytársaim annyira szépek, biztos van hibájuk nekik is, de semmi pattanás, sima arcbőr, jó alak. S a legrosszabb hogy az alakujkért semmit nem tesznek, eszik a csokit:()
2020. aug. 6. 12:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
jo nekik, sajnos nem mindenki ilyen szerencses, de ha az is, nem biztos hogy sokaig. egyik volt osztalytarsam mindig is olyan volt, aki hatalmas szendvicseket evett minden nap, csoki, nasi minden de nadszal vekony volt. most majd 30, teljesen meg van hizva. nem elhizott, de nem is olyan nadszal mint volt, kerek, husos. ugyanannak az osztalynak a legkoverebb tagja huszonevesen gyonyoru karcsura fogyott, meg se imsertem mikor eloszor lattam.
2020. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
16 évesen? Látatlanban is azt mondom h szép csaj vagy! Ha eddig szép voltál akkor egy kis felesleg meg pár pattanás kevés ahhoz h elcsúfítson!
2020. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Én így is szeretlek...❤
2020. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
2-es ez nem így megy...Azt h szebb lányokat lásson elkerülhetetlen. Kérdező en is elég szarul vagyok a külsőm miatt, ma van a szülinapom es anyukám rámerőszakolta, hogy csináljunk képet. Mikor visszanéztem a képeket egyből bejöttem sírni, ezt is sírva írom :)
2020. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

8:


Megmutatod azt a képet? :)

2020. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Én veled vagyok. Ide figyelj az edzés egy kiváló lépés az előre haladáshoz. Ha a fiúkat nézzük az igazinak így is úgy is tettszeni fogsz. Súlyod szerintem megfelelő. Ragyák meg...hát nekem is vannak. De Szarunk rá, nem igaz? Tehát ne mások véleménye legyen előtérben. Ha változtatni szeretnél tegyél is érte. De biztos vagyok benne hogy nem lehetsz rossz ugyan is a társadalom nem hazudik. Remélem tudtam segíteni. Puszi😌😙


16/F

2020. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!