Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megértetni az...

Hogyan tudom megértetni az ismerőseimmel,hogy nem taxi vagyok?

Figyelt kérdés
Párszor segítettem egy két ismerősömnek például az egyik ismerősömnek a lányát elvittem vidékre a rokonaihoz ,akkor másik ismerősömet elvittem anno szolnokra, meg ilyenek. De úgy rászoktak ,hogy bármi van mostmár majd én elviszem őket ide oda amoda.

2022. jún. 10. 11:11
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

10/


Gyártok én is csak sokszor én érzem magam kellemetlenül mert akkor jön a szemrehányás jaj te sose érsz rá meg ilyenek

2022. jún. 10. 14:50
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Irányítsd át őket a valódi taxihoz :)
2022. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérj sűrűn elnézéseket, hogy szeretnél saját magánéletet! -Ez sem fog változtatni az erőszakos emberek helyzetén!
2022. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%
Kérj több pénzt, ne csak a benzint.
2022. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

De miért kell magyarázkodni? Nálam is ez volt. Segítettem költözni, bútort elvinni 1x-2x, aztán már kézenfekvő volt, hogy mindent én szállítsak, mert nekem van autóm.


Miután beintettem, kb 20 emberrel kevesebb lett az ismerettségi körömben. Leszarom, szívesen segítek, de nem szeretem ha kihasználnak.

2022. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

14/


Ismerősöm mikor a múltkor mondtam nekem,hogy a lányát vigyem már el xy helyre de csak a benzint fizeti semmi mást,mondanék neki plusz pénzt egyből felakadna a szeme biztos szemét lennék 🙂

2022. jún. 10. 17:33
 17/23 A kérdező kommentje:

15/


Na ez is valami hasonló lehet

2022. jún. 10. 17:33
 18/23 A kérdező kommentje:

Hú basszus most is hívott egy ismerősöm,hogy vigyem el őket xy helyre kifizeti basszus olyan fura mondani,hogy nem mert ez meg az pedig tényleg nem nekem kéne szarul érezni magamat.Szóval nemet mondtam de pár percig eltartott mire felfogta.Olyan szar érzés,hogy sokszor az ember csak fuvarra kéne mert egyszer kisegítettem xy-ont.

Múltkor is találkoztam egy haverral 2x segítettem neki fuvarral erre a múltkor jön az utcán jaj szevasz mi újság van veled de rég nem láttalak,figyi már kifizetem de nem tudnál elvinni....

Hát valahogy le kell építenem ezeket az embereket.

2022. jún. 10. 23:54
 19/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem kenyerem, hogy embereket hangoljak más emberek ellen, de ha nem állsz a sarkadra, akkor megnézheted magadat! Nem kell ellenségeskedni, de muszáj határozott álláspontot képviselned!
2022. jún. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Baranyai Máté András válasza:
100%

Nálam ugyanez dettó, csak én tényleg taxis vagyok. Egy darabig nagyon rám kattantak hogy vigyem ide oda őket persze ingyen. Én már nem veszem fel a telefont ha olyan hív. Utólag megmondom hogy dolgoztam, de nem veszem fel mert nem értik a nemet. Így megelőzöm mert kb így szokott kinézni a beszélgetés. Szia, 1 óra múlva nem tudnál elvinni? - Szia nem, éppen dolgozom. - És akkor egy órával később? - Nem. - És akkor holnap reggel? És addig addig csűrik míg hat az érzelmi manipuláció. Ezért fel se veszem. Bele se gondolnak hogy egy héten bepróbálkozik 4 rokon meg 6 barát, csak ha ezeket hurcibálom munka meg pihenés helyett nem tudom fenntartani a taxis vállalkozásom. Nyilván ha valaki bajban van, kórházba megy ott vagyok 5 perc alatt. De azért mert bebaszva nem tud hazamenni, meg nem akar bkvzni nem fogok megmozdulni. A pszichológusom azt mondta, amikor valaki ki akar használni mondjak nemet és ne foglalkozzak azzal, hogy milyen arcot vág a másik.

Üdv, egy taxis :)

2022. jún. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!