Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nőket azért zavarja, ha a...

A nőket azért zavarja, ha a pasijuk, férjük a mosdókagylóba vizel, mert ők nem tudják ezt fizikailag megoldani és irigyek?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly. Azt szokták válaszolni, hogy undorító, meg fertőzés, stb.

De sok pasinak mégse undorító, és én se betegedtem még meg mióta ezt csinálom. Szóval, mi az igazi oka, amiért a nőket ez zavarja?



2022. jún. 9. 20:23
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

sajnos én is a mosdóba pisilek, de csak nálunk és csak akkor, ha nem látja senki, csak a párom. őt nem zavarja, mert - a körülményekhez képest alaposan - leöblítem. (tudom, hogy ez nem mindig elég!)

egyébként rossz érzésem is van, a fent említett higiéniai okok miatt. ugyanezen okból nem csinálom másnál: máshol nem én takarítok. szerintem az a gané dolog, ha másra "kensz" olyan feladatot, hogy a te testnedveidet kelljen takarítania (ondó, pisi, kaki).


ha valaki erre élvez (és otthon van, ahol ugye azt csinál, amit szeretne), akkor hajrá - amennyiben utána feltakarítja a saját mocskát maga után. a mai takarító és fertőtlenítő szerek sok mindent tisztává tudnak varázsolni, csak odafigyelés és munka van velük. az én véleményem az, hogy amíg a külvilág (barátok, ismerősök, vendégek stb.) felé normális és tiszta lakás képét tudja nyújtani, addig nem zavar, hogy a saját nagytakarítása előtt - otthon, egyedül - mit csinál (és persze senkinek nem esik baja!)

2022. jún. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
86%
Igazad van, 41-es!
2022. jún. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%

Alap hogy kimosom utána a mosdókagylót/kádat én is.

Egyetértek a 41-essel.

Nem is értem miért vannak ezen egyesek fennakadva? Semmi baj nincs azzal hogy oda pisilünk ha épp az esik jól.

2022. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
31%
Ezeket a kommenteket mind ugyanaz a fekhasználó írja. Gondolom ő a kérdés más profilól, aki a többi pisis meg pelenkás kérdést is írja ahol kitalál mindenféle sztorit és úgy aja elő, mintha ez megtörtént volna. Már nagyon elszaporodtak ezek a kérdések a honlapon.
2022. jún. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

43. Már le lett írva. A cseppek szetszorodnakna fogkefére, szappanra, plusz másra pl a polcon lévő esetre amit a nők használnak sminkelesre (van aki ott tartja a polcon).

Én nem hiszem hogy minden egyes pisilésnel kimosod a kaglót márcsak azért se mert ezzel az erovel sokkal kevesebb időbe telik a WC-be pisilni. Hiszen mi értelme belevizelni a mosdókagylóba ha utána meg elő kell venni a Domestost, elovenni a rongyot/szivacsot ha nem kézzel kened, szagolni a vegyszert. De ha a WC-be csinálod akkor fél perc alatt kész vagy. Egyszerűen nincs értelme.

2022. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

41-es vagyok, igazából lusta vagyok: gyakran kényelmesebb odaállni és állva elvégezni a dolgomat meg utána a kimosást, mint letolni az egész hacacárét (pl. télen) és leülni. igen, hosszabb ideig is tart, de mégse kell leülni.

..lustaság.. (blush)

2022. jún. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
46, te no vagy?
2022. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Amugy van mar noi pisiloeszkoz
2022. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!