Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16-20 évesek, mit fogtok...

16-20 évesek, mit fogtok csinálni nyáron?

Figyelt kérdés
2022. jún. 21. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
füvezni
2022. jún. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Megpróbálom élvezni a nyarat, utazni, új barátokat szerezni, bulizni, többet olvasni, megpróbálok többet a jelenben élni és nem a telefonom nyomkodni. El szeretnék kezdeni randizni, még az első csókom sem volt meg, szóval kitűztem célnak, hogy ebben az évben valakivel muszáj, hogy csókolózzak. Amúgy ebben az évben már egyszer utaztam külföldre 1 hétre meg voltam fesztiválon is. Még szeretnék menni minimum 3 fesztiválra/koncertre és még minimum egyszer külföldre 1-2 hetes nyaralásra. Ebben az évben el szeretnék kezdeni valami olyan helyen dolgozni ami épít is engem és élvezek ott lenni. Meg szeretném ünnepelni a születésnapom mert ha hiszed ha nem, de a 20 évem során egyszer sem éreztem magam jól a születésnapomon. 20/f
2022. jún. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elég szar életed lehet akkor
2022. jún. 21. 00:18
 4/14 A kérdező kommentje:
ezt a #1nek írtam
2022. jún. 21. 00:18
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
csak hiszed :)
2022. jún. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Veszek lottót,ha minden igaz az idén nyerek is vele.
2022. jún. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkázok, gondoskodok a kutyáról, és megpróbálom átrágni magam a traumáimon egy halom témába vágó könyvvel, hogy némileg javítsak a mentális állapotomon. Most hogy nem kell a kötelező spanyollal kínoznom magam, mert jövőre már nem lesz, elkezdek franciát tanulni, amit mindigis akartam. Ha lesz egy olyan együttesnek koncertje a közelben amit szeretek akkor elmegyek rá, illetve van egy fesztivál amire kifejezetten szeretnék menni.
2022. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg "meglátogatom" a pszichiátriát
2022. jún. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék tanulni valamit ezen a nyáron, gondolkodtam azon hogy megtanulok még egy idegen nyelven esetleg. Vagy keresni valami értelmes hobbit. Illetve szeretnék diétázni is, leadni egy olyan 10 kilót őszig ha sikerül.

Szeretném ha a mostani nyaram kicsit produktívabb lenne, az eddigi nyarakat mindig otthon töltöttem, játszottam, rajzolgattam, filmet néztem, ilyesmik. Egy 4-5 éve nincsenek barátaim akikkel tudnék találkozni vagy utazgatni/bulizni, szóval a szüneteket is mindig a négy fal közt töltöttem. Nem annyira bánom, jó nekem így is, viszont az kicsit zavar hogy teljes semmittevéssel töltöm a szabadidőm, most valami hasznosabbat is szeretnék csinálni mint eddig :D Tavaly nyáron random elkezdtem angolul nézni videókat, felirattal előszőr (pocsék voltam angolból), most már ott járok hogy megértem a beszélt angolt, és az akcentusok egy részét is, egész jól haladok. Kiderült hogy csak lusta voltam a nyelvtanuláshoz eleinte, de az nagyon bejött hogy így, passzív módon videókat hallgatva tanultam meg egy nyelvet. Valami hasonlót szeretnék most is, mert ad valami kis sikerélményt meg célt a nyaramnak.

2022. jún. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Találkozok élőben a netes barátommal.
2022. jún. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!