Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire számít normálisnak...

Mennyire számít normálisnak az,hogy 167-cm magas vagyok 20-évesen? F)

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mennyire számít normálisnak,a fent említett testmagasság a koromhoz képest.


És hogyan szerezzek előnyt,a magas emberekkel szemben!

Ezt úgy értem hogy rólam is elhigyék,hogy vagyok olyan erős és jó mindt ők


2022. jún. 22. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Peldaul, gyúrd ki magad! Az alacsony emberek sokkal könnyebben lesznek látványosan izmosak! Nem véletlen, hogy a legtöbb profi testépítő alacsony!

Nem azt mondom, hogy legyél testépítő, de kezd el konditerembe járni!

Nekem is van olyan haverom, aki 160 cm, de nem mernék vele kötekedni, mert olyan nagydarab meg határozott személyiség! Ráadásul, régebben boxolt is...😅

2022. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Fiú vagy lány vagy?

Én lány vagyok és 170 cm vagyok, de ismerek fiút aki, 23 évesen 156 cm. Genetikafüggő legfőképpen.

Előnyt meg úgy szerezhetsz, hogy kivàgod a fejedből a magasságodból fakadó kisebbségi komplexusodat(nekem is volt, tudom miről beszélek), és elkezdesz nem túlkompenzàlni, hanem megérteni azt, hogy még bizony van egy pici időd, míg nőhetsz, még lehetsz izmos, sportos, erős, stb. Mert még ilyen korban semmit nem késő elkezdeni. Legyen egy kiàlló stílusod, meg fejben tisztàzd magadban, hogy te így vagy jó. Egyébként is ez kb átlag magasság, egyáltalán nem vagy kicsi. Pláne, ha lány vagy, de ha fiú vagy sem.

2022. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
de ha kigyúrod magadat akkor még alacsonyabbnak tűnsz majd , de azért van előnye is esőben te ázol meg utoljára
2022. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Kukkants bele.


[link]

2022. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Hányszor kérdezed még meg, hogy normális-e, ha törpe vagy?
2022. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Alacsony, de attól még normális. Keress rá pl. erre a fickóra: Jeff Nippard. Ő 165cm de elég esztétikusra kigyúrta magát. Amúgy pedig az erőemelők a legerősebbek és ők nem magasak.
2022. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Miért ne lenne normális? Vagy mi ebben a nem normális? Alacsony vagy. Attól, hogy férfi vagy, még nem kell automatikusan magasnak lenned. Vannak alacsony férfiak, és magas nők is. És hidd el, ez teljesen normális.
2022. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Hülye kérdés valóban, ilyenek a génjeid. Valószínűleg nem fogsz már nőni.


Van aki 150 centis marad, ez van.

2022. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nincsen önbizalom hiányom,"hálisten",de azért valahogy kíváncsi voltam hogy hogyan lehet kompenzálni ezt az egészet. És elkezdek valamit magammal!
2022. jún. 22. 18:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 31 évesen vagyok 167, ráadásul vékony is, de engem ez sose zavart.
2022. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!