Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért elítélendő ha egy nőnek...

Miért elítélendő ha egy nőnek sok szexuális partnere volt és az miért nem elítélendő ha egy férfinak volt?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 21:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ugyanolyan gáz
2022. jún. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

"De miért nem élheti mindenki úgy a szexuális életet ahogy szeretné?"


Mindenki úgy éli, ahogy szeretné. Ahogy mindenki más pedig elitéli/támogatja/nem foglalkozik vele, ahogy ő gondolja. Nem tudod befolyásolni, hogy mások hogyan ítéljenek meg.

2022. jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Katona Dius ***** válasza:
64%

Én úgy vagyok vele,nekem aztán Tök mindegy,ki kivel,mennyit. Nem is ítélem el őket. Nekem csak az számít,hogy én csak a férjemmel,és ő csak velem. Ha kiderül,hogy ő mással is,nem teszi zsebre.

Mások szexuális élete viszont magasan hidegen hagy. Ha valaki szereti váltogatni a partnereit,tegye.

2022. jún. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű:


Ha egy nő egyik este szexelni szeretne, 100% hogy lesz rá lehetősége, mert bárkit megkaphat.

Ha egy férfi egyik este szexelni szeretne, legjobb esetben is 50-50%, hogy sikerül-e, de ha nem egy nagyon jó pasiról van szó, akkor nagyjából 2-5% az esélye.

Átlagos nőként akkor szexelsz amikor szeretnél, átlagos férfiként viszont akkor amikor tudsz.

2022. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Annyi hogy a pasik feltekenyek a nőkre
2022. jún. 24. 18:04
 26/31 anonim ***** válasza:
Tegyünk le két embert képzeletünk mozivásznára! Mint az ikrek, csak az egyik tele van pénzzel és rázza is a rongyot, a másik van olyan jómódú, hogy szinte ugyanazt a kirakatot produkálhatná, mégis csendben, a jómód jele nélkül megvan, és megy előre. Melyik tűnik értelmesebbnek?
2022. jún. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
67%

26-os!

Ennek nem sok köze van a kérdéshez...

2022. jún. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Egészségügyileg veszélyes a nőnek mellesleg.

Ezt csak úgy elfelejtik,azután meg itt a kérdés gyakorin hogy miért folyik valami olajszerű nukleáris fekete folyadék alóluk....

[link]

2022. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
#27 metafora adottságokkal és képességekkel, legfeljebb te nem látod a nyilvánvaló analógiát.
2022. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
52%

29-es!

Te valami nagy irodalmárnak képzelheted magad. Lehet, hogy egy költő veszett el benned, de még nem került elő.

Egyébként amiről te írtál,azt ebben az esetben arra lehetne vonatkoztatni, hogy valaki vagy dicsekszik a szexuális kapcsolataival, vagy nem. Nő és férfi közötti különbségről szó nincs. Kicsit még tanulj, járj el akár magántanárhoz is, ha ilyesmivel akarsz foglalkozni.

2022. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!