Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Mit tegyek?

Valaki segítene? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyaraláson vagyunk: anyu, apu, èn, apu munkatársa, felesége, ès két fia. Egyik fiú az osztálytársam .

A feleség elkezdett beszélni mindenki előtt arról, hogy nekem még nem jött meg...stb. Ès ez lett nagyjából a téma férj, és feleség közt. Fiúk is ott voltak, és nagyon ciki volt. Mit tegyek? Szóljak, hogy ne beszéljenek erről, vagy hagyjam, mert a fiúkat úgysem érdekli? Félek, hogy az a fiú, aki osztálytársam el fogja pletykálni. Az osztályban már minden lánynak megjött, csak nekem nem. Mit tegyek????



2022. jún. 26. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz az élet. :)


Mindenkinek meg fog jönni, szerintem ha normálisak a srácok akkor náluk ez nem lesz téma, ha meg szemétkedni akarnának veled akkor minél inkább kikérnéd magadnak ezt hogy nem a te menstruációd kéne legyen a téma vagy annak hiánya annál inkább rád szállnának ezzel.


Szóval a legokosabb az ha hallgatsz, esetleg négyszemközt beszéled meg édesanyáddal/ a fiúk anyjával hogy ez neked kínos és nem kéne reklámozni. (amúgy nincs miért kínos legyen, majd megjön neked is, ettől nem vagy semmivel se kevesebb és ha majd megjön akkor se leszel több hacsak nem hajtasz rá, hogy tinianyuka legyél)

2022. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a gáz, hogy neked még nem jött meg, hanem az, hogy valakinek ez olyan hír értékkel bírhat, hogy piszkálna miatta vagy csak egyáltalán felhozná a suliban, mint érdekes téma. (Nálunk ennyi idősen egyébként a fiúkat pont nem érdekelte a lányok ciklusa.)

Felnőtt embernek meg igazán kiadhatná az esze, hogy nem kéne senkit ilyen helyzetbe hozni. Annyi idősen nem biztos, hogy lett volna akkora szám, de mai fejjel bármi testi/sz3xuális dolgaimat kibeszélő embernek elmagyaráznám, hogy nem az ő dolga, főleg nem mások előtt.

De a többi felnőtt is mondhatta volna, hogy ezt igazán nem kéne...

2022. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szóltam a feleségnek, azt mondta ez nem ciki, ne szégyelljem. (De szerintem majd ha nem leszek ott, biztos fognak erről beszélni)....
2022. jún. 26. 13:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát a fiúkat önmagában ez nem igazán érdekli, azt elhiheted, talán van amelyik azt sem tudja miről van szó. Jogosan érzed viszont cikinek, hisz egy nagyon személyes, intim dologról csámcsogtak mások előtt.


Nyugodtan beszélj velük (sőt, mindenképp beszélj!), hogy ez neked nagyon kellemetlen, nagyon rosszul érzed magad tőle és figyeljenek erre a jövőben (konkrétan mondd, hogy ne beszéljenek a személyes dolgaidról). Bármilyen korról is van szó, szánalmas hogy ezen csámcsognak.

2022. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12evesen lehet regisztralni?
2022. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 nem annyi vagyok, de amúgy nem lehet
2022. jún. 26. 13:54
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt kihagytam, hogy már középsuliba járok
2022. jún. 26. 14:14
 8/13 anonim ***** válasza:
De honnan tudja a feleseg??
2022. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Anyunak a barátnője, és gondolom onnantudja. Vagy pedig megérzés, mert sokat vagyunk együtt, és még sosem látott betétet a táskámban, vagy kimenni sokszor a mosdóba.
2022. jún. 26. 15:23
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted egy felnőtt pont a te taskadat röntgenezi a szemevel 7/24...?

Ez paranoia.

Ha meg anyad mondta neki, akkor őt vond felelőssegre.

2022. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!