Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Mit tegyek?

Valaki segítene? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyaraláson vagyunk: anyu, apu, èn, apu munkatársa, felesége, ès két fia. Egyik fiú az osztálytársam .

A feleség elkezdett beszélni mindenki előtt arról, hogy nekem még nem jött meg...stb. Ès ez lett nagyjából a téma férj, és feleség közt. Fiúk is ott voltak, és nagyon ciki volt. Mit tegyek? Szóljak, hogy ne beszéljenek erről, vagy hagyjam, mert a fiúkat úgysem érdekli? Félek, hogy az a fiú, aki osztálytársam el fogja pletykálni. Az osztályban már minden lánynak megjött, csak nekem nem. Mit tegyek????



2022. jún. 26. 13:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kicsi táskám van, át lehet látni, ha pl. kinyitom. Nincs zsebe
2022. jún. 26. 17:25
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
Jó sztorinak indult, laposodik a vege....😂
2022. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12es ez a sztori, mi benne neked a lapos?? Nem tudom, honnan tudja a feleség, de nem hiszem, hogy anyu mondta el neki. Nem ilyen pletykás típus.
2022. jún. 26. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!