Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukaként te...

Kisgyerekes anyukaként te megtennéd ezt a gyerekedért?

Figyelt kérdés

Jó pénzért részt vennél rendszeresen iszapbirkózásokon, ha a megélhetésetek kerülne veszélybe, vagy ha a gyerekednek nem tudnál mit enni adni? Erotikus, de szexmentes munka lenne.


Ha igen, miért, illetve ha nem, akkor miért nem?

Milyen érzés töltene el, hogy ezt vagy kénytelen csinálni?

Elképzelhetőnek tartanád, hogy akár élvezd is, amit csinálsz?

Mennyire titkolnád a rokonság, ismerősök előtt?

Elmondanád valaha is a gyerekednek, hogy mivel foglalkozol/foglalkoztál korábban?



2022. jún. 27. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Azért, mert nem vagyok idióta. Nem kerül veszélybe a megelhetesunk, mert mindig lehet munkát találni.
2022. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Elvált, egy gyerekes nő vagyok.

NEM.

Van normális szakmám, a területemen jó vagyok, képzem magam, igyekszem tenni a szakmai szintemért is.


Természetesen nem egyik napról a másikra élünk, van megtakarításom és értelmes terveim.

Egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy egy olyan nőnek, akinek nemcsak nyolc általánosa van és nemcsak “besikerült” a semmire a gyermeke- annak csak ez lenne az egyetlen lehetősége.


Normális, tisztességes munkák is vannak. Nem tudom az ilyeneket elfogadni és szégyellném magam- akárcsak a prostitúció… mert tudom, vannak olyanok, akik szerint “csak az a lehetőség” meg a webcam-os meg most ez az iszapbirkózás… de ez egyszerűen az esetek 99,9999%ában nem igaz.


Tenni kell a saját sorsunkért, dolgozni, tanulni tisztességesen- főleg, ha felelősek is vagyunk egy gyerekért (akit nem ártana ugyancsak végiggondolva vállalni!)


Egyébként meg, ha valami nagy crach üt be (pl rokkantság, eszméletlen hónapok az intenzíven és hasonló szörnyűségek)- nos a gyerekemnek van apja… gondolom más elvált nő is így van ezzel :)

…nem kell kisbaltával, c módra válni, törekedni kell embernek maradni a volt házastárssal, családdal stb- és akkor legalább a gyerek ellátása nem kerülne veszélybe, mert csak két felnőtt ember felelős érte…

Ha bajba kerülnék, amit nem fedezne sem a tartalékom, sem a biztosításom, enni nem lenne mit- akkor azért a gyerekem apjára annyiban mindenképpen tudnék számítani, hogy legalább a saját gyerekének feltétel nélkül segítene.

De ha valakinek ez is derogál, akkor:

- tartásdíjat esetleg előre (szerződéssel!) elkérni

- szükség esetén valamilyen hitel (pl jelzálog a házra)

- értéktárgyak eladása (nem létszükséglet sem az autó, sem az aranylánc, ha a gyereknek nincs cipője!)

- segélyszervezetek, önkormányzat

- …de mindezek ELŐTT ha kell este/hajnalban, ha kell a képzettségem és a büszkeségem félrepakolásával, de


MUNKA


(tisztességes).

2022. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindenki egy tudás nélküli csupaszseggű kis szar, hogy ilyenekkel égesse magát a pénzért
2022. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy az elméletedben gyereke van, hozzáad a szexuális izgalmadhoz?
2022. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Inkább keresnék mást, olyat is, ami nem a végzettségem, vagy tudásom szerinti munka, pl. gyár vagy takarítás.


A te megoldásod nagyon rossz példa lenne a gyerekemnek.

2022. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már párszor megkérdezted!

De úgy tűnik, hogy még mindig ezzel fantáziálsz, miközben örömet okozol magadnak.

2022. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Neeeem! Sohaaa!

Inkább rosszlányok

2022. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Millió más munkakör van, amivel nem aláznám le az iszapig magam. Millio!

2022. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
Igen, de én férfi vagyok. Az ok néhány óra iszapbirkózással szerintem több napi gyári munkabért megkeresel.
2022. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát nem :D Van elég eszem ahhoz, hogy más megoldást találjak.
2022. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!