Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normalis az, hogy...

Szerintetek normalis az, hogy 11-12 eves kisgyerekeknek facebookjuk van?

Figyelt kérdés

Egy masik kerdes kapcsan jutott ez eszembe, hogy a kommenteloknek teljesen termeszetes az, hogy a 12 eves gyerekuk kozossegi oldalakat hasznal.. Nekem, mint anya a gyomrom felfordul, hogy 12 evesen a gep elott tesped, vagy a telefonjat nyomkodja ahelyett, hogy jatszana, tanulna, sportolna, barmi..

Komolyan ennyi nemtorodom szulo van?

Utana meg csodalkoznak, hogy a gyerekuk megszokik egy ismeretlennel, vagy 20evesekkel chatel?

Az online oktatast most ne keverjuk ide, arrol is megvan a velemenyem.


2020. dec. 7. 19:20
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
55%
Naná hogy nem normális. Az még kevésbé hogy soknak alap hogy nem ellenőrzi mit művel a gyereke a neten.
2020. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
51%
Maradi vagy. Egyébként normális. A te korodban a levelezés felelt meg ennek. Ott sem tudtad biztosra hogy ki a levelezőbarátod
2020. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
66%

4 évesen kaptam meg az első számítógépem, valamiért nem vagyok nyomorult, sőt, azt mondhatom, hogy pár dolgot pont az internet miatt tanultam meg, ami később előnyömre vált.

Persze, ez nem teljesen egyenlő a közösségi médiával.

16/F

2020. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
16%
nyilván. valamiből a pedofileknek is élniük kell, nem?
2020. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
45%

Normális annak, akinek a gyerek nyűg, teher.

Neki a közösségi oldal áldás, mert amíg abba mered a gyerek, addig nem őt nyaggatja. Nem kell vele játszani, olvasni neki, kimenni az udvarra. Nem kell foglalkozni a lelkével, a fantáziavilágával, nem kell fejleszteni és válaszolni a kérdéseire.

Amíg a gyerek nyomja a telefont, a szülő is nyomhatja a telefont.

Ha a gyerek érdeklődik, lehet neki mondani: "guglizd ki!"

Normális annak, aki az új módi szerint szülő: "nekem is jár az én-idő!"

2020. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
78%
Én most 20 éves vagyok, de amint megtanultam olvasni, volt Iwiwem, MySpacem, aztan Facebookom. Utóbbit 10 évesen csináltam. Nekem a szüleim sose korlátozták, bár én sose csináltam semmi “rosszat”, de a kérdésedet olvasva elgondolkodtam és ha most 11 éves húgom akarna Fbot, én tuti, hogy nem engedném neki és nem is értem, hogy hogy hagyhatták rám ezt annyira annó a szüleim🤔
2020. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim válasza:
40%
Szerintem igy a pacek, had legyen nekik. Amit szol.
2020. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

2 Hogyhogy az en koromban? 25 vagyok😀


3 Jajj, te szegeny, marmint komolyan. Ki vesz szamitogepet egy 4 eves gyereknek? Maszokazni kell olyankor meg fogocskazni, nem gepezni...


4 Maximalisan egyetertek!


5 Az en idot is ossze lehet egyeztetni amugy ugy a gyerkoccel, hogy o se a gep elott uljon ameddig te megnezel egy filmet. Nezhet o is egy meset, jatszhat picit egyedul...

Tok erdekes en is ugy gondolom inkabb azok a szulok engedik ezt, akiket annyira nem erdekel a gyerekuk nyilvan, es erre teljesen lepontoztak teged, 30 valahany szazalekon alltal mielott felpontoztalak. Ebbol nekem teljesen az jon le, hogy nem csak hogy szegeny gyerkoc a gep elott tesped egesz nap, de a szulok ezt nem is erzik problemanak, soot...

En szo szerint sajnalom ezeket a gyerekeket.

Alig varom, hogy az en lanyom is nagyobbacska legyen, es tobbet tudjunk egyutt jatszani. Biztos nem a gep elott fogja tolteni a tinikorat, es marad ki egy csomo jo dologbol...


6

Talan, de csak talan 10 evvel vagy 15 nem volt meg ennyi beteg ember ( De lehet, hogy tevedek). Az a baj ugye, hogy hiaba voltal te jo lany, ha ir neked valaki myvipen, egy felnott ne adj isten, barkinek kiadhatja magat, es mint gyerek a naiv termeszetnel fogva sajnos elsulhet nagyon rosszul is ez. Epp nem reg neztem egy filmet (Megan is missing) pont ilyen online ismerkedesrol van szo, es tenyleg ezernyi veszelyt rejt magaban. Szerintem se kell a 11 eves kistesodnak egyetertek a gep elott ulnie, sokkal tobbet er egy tarsas egy beszelgetes, annyi mindent lehet csinalni.:)

2020. dec. 7. 20:34
 9/48 A kérdező kommentje:

7

Ameddig nem talalja meg valami pedofil, vagy valami orult addig tok pacek ja.:D

2020. dec. 7. 20:34
 10/48 anonim ***** válasza:
89%

#8

Miért, szerinted egész nap a gép előtt ültem 4 évesen? :DD

2020. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!