Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mások miért sokkal jobbak...

Mások miért sokkal jobbak mint én?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ha látok másokat sokkal ügyesebbnek, és okosabbnak látom őket magamnál. Anyám is azt mondja rám semmihez sem értek. Én is tudom magamról, hogy semmit sem érek. Mikor az exeim is lecseréltek más nőkre, akkor azt gondoltam így magamban, főleg mikor hallottam hogy az a nő hogy beszél nyilvános helyen, arra gondoltam, hogy nem hiába cseréltek le engem, hiszen az a nő sokkal jobban tud beszélni, mint én, és tanultabb is, meg nyilván ügyesebb is, mivel már van gyerekük is az exemmel. Nekem meg semmi sem jön össze.
2022. jún. 27. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
ugyan ezt érzem, ha akarod dobj egy üzit, kitárgyaljuk 😂
2022. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Durva, de ezt pár órája írtam ki.

Üdv a klubban! 👊👍

2022. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Hát miért? Mert nincs önbizalom, egyébként meg nyugi, de amikor mondjuk velem is szakítottak a csajok az első gondolatom az volt "biztos jobb az ágyban mint én" "több a pénze" "okosabb". Idővel amúgy úgyis kiderül hogy hülyeség amit magadról állítasz.


Nekem is napi 5 ször elmondják a szüleim mit b..ok el. De azért ne hidd azt hogy te vagy az utolsó, leghülyébb, az meg hogy gyereke lett annak az x embernek kur.ára nem azt jelenti hogy te szar vagy. 29f

2022. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Sokan vagyunk így, fel a fejjel. Nem kell nehéz célokat kitűzni és akkor kevesebb kudarc ér.
2022. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobbak mások, csak te hiszed rosszabbnak magad.
2022. jún. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!