Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell eltelnie egy...

Miért kell eltelnie egy hétnek is akár, mire visszaír?

Figyelt kérdés

Legjobb barátok voltunk, mára ellaposodott a dolog, de egy ideje újra beszélünk, igaz csak neten. Állítólag nagyon örül neki, hogy újra beszélünk, nagyon lelkesnek is látszik mindig, amikor visszaír, de valamiért sokszor eltelik egy hét is, mire ez sikerül neki. Olyankor sokat ír ugyan, de aztán ha én válaszolok, azt már nem nézi, és egy jó hét múlva ír csak újra. Miért van ez?


Még annyi, hogy egész nap otthon van, nem nagyon jár sehova, max vásárolni, nincsenek barátai se, otthonról dolgozik. Nagyon magába van gubózva, ezt tudom, de olyan furcsa, hogy ilyen ritkán ír vissza, mégis olyankor nem csak egy két szót, hanem regényeket, és mondom, lelkesen. Nem értem. Természetesen ha hívom valahova, mindig van kifogása, egyszer találkozott velem csak, amióta újra beszélünk. Most valószínűleg azt fogjátok sokan gondolni, hogy nem akar velem semmiféle kapcsolatot fenntartani, amit el is hinnék, ha lerázna egyszavas válaszokkal, de nem ezt teszi. Nem tudom, hogy mit tegyek, hagyjam őt vagy esetleg én is várják egy hetet mindig mielőtt visszaírok?


2022. jún. 28. 07:23
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
26%
Ignoràl. Ha ebből nem értesz, nem vagy egy elmebajnok.
2022. jún. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azt értem, hogy egy hétig ignorál, de egy hét után akkor miért ír egy egész regényt lelkesen?

Kérlek, ha te ilyen nagy elmebajnok vagy, válaszolj nekem erre :)

2022. jún. 28. 07:38
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
76%

Idézek: "Természetesen ha hívom valahova, mindig van kifogása, egyszer találkozott velem csak, amióta újra beszélünk."


Ennyi a lényeg. Nem akar veled beszélni, csak nagyritkàn viszonozza az érdeklődésed. H minek pimpelsz ebbe energiàt, rejtély.

2022. jún. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
így van. és azért csinálja, mert tudja nagyon jól, hogy semmi oka nincs lekoptatni, így neki lenne bűntudata utána...ezért próbálja ilyen jelekkel tudtodra adni, hátha magadtól megunod és továbbállsz...gyáva szar emberek vannak, ez van. rengetegen csinálják ezt.
2022. jún. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor mi legyen ha kérdezget meg küldözget vicces képeket, videókat? Ne válaszoljak rá?
2022. jún. 28. 08:04
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
De válaszolj rá, mert lehet, hogy nincs is más barátja és bezárta magát a saját börtönébe ! Ezen változtatni nem tudsz, de nekem is van ilyen barátnőm. Nem jön el velem sehova, otthon ül, éjjeli bagoly, de olyan telefonmaratont tudunk lenyomni, hogy a T-k.. is lecsodálkozott rajta !
2022. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, ő is ilyen éjjeli bagoly. Az anyjával él, és mondom, nem csinál semmit, nincs senkije. Ezért nem tudom igazából, hogy mi tévő legyek, mert egyáltalán nem azt érzem, hogy leakar rázni, mintha kívülről ez így is tűnik itt sok válaszolónak. Nem akarom, hogy még én se legyek neki, viszont b*sztatni sem akarom őt.
2022. jún. 28. 09:21
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Próbálkozz ! Ha rossz passzban van, lehet, hogy akkor nem válaszol ! Az én barátnőm, ha rossz passzban, olyan e-maileket kapok tőle, hogy csak kapkodom a fejem, de betudom annak, hogy egyedül van és állandóan retteg valamitől.

/ kovid, bevándorlás stb. / Ez van ! Ha szereted, akkor tarts ki mellette !

2022. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Shaddark ***** válasza:
100%

Szerintem, csak van ami fontosabb neki. Pl. lehet játszik és amíg nem kell ott csinálnia valamit addig írja a regényt neked, aztán arra koncentrál mert indul a raid vagy pálya vagy akármi. Simán lehet játék függő is akár...

Nem hiszem hogy le akarna rázni, szerintem egyszerűen csak kényelmes, és a kis dolgaiban nem te vagy az elsődleges prioritás.

A "begubózottakat" amúgy elég nehéz kimozdítani. Tényleg. Az működik ha odamész és viszed magaddal.

A komfort zónája - "ő is ilyen éjjeli bagoly. Az anyjával él, és mondom, nem csinál semmit, nincs senkije" - igencsak beszűkült lehet.

Szerintem ha "basztatod" azzal jót teszel neki, de nyilván nem fog örülni neki amíg ki nem tágul számára is a világ. Később hálás lesz majd érte.

Ha sikerül...

2022. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát rendben, köszönöm szépen a tanácsokat! :)
2022. jún. 28. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!