Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszeretni a...

Hogy lehet megszeretni a vezetést?

Figyelt kérdés
Alapból apám erőltette rám, aztán úgy voltam vele miért ne, legalább nem csesztet vele többet. Most járok vezetni de utálom, már napokkal vezetés előtt görcsben áll a gyomrom. Nem tudok normálisan elindulni, nem érzem ezt a kuplungos dolgot, a kanyarokat sem tudom normálisan bevenni, egyszerűen nem értem meg hogy kicsi mozdulattól is kanyarodik a kocsi hanem rángatom. Soha nem ment az hogy több dologra figyeljek egyszerre, na hát vezetés közben meg pláne nem jön össze. Pedig az oktatóm türelmes normális, de így is attól félek hogy egyszer elcseszek valamit és ordítani fog vagy egyszer csak közli hogy alkalmatlan vagyok az egészre.

2022. jún. 29. 13:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Míg teher, meg nem érdekel*
2022. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%

Nincs az az oktató, aki ilyet tenne. Ha mégis, a fizető ügyfelet zavarja el, és preztizst veszít.


Pedig de. Van par ordibalo is, nyilvan nem nepszeruek max valaki veletlenul betalal hozzajuk. Viszont az korrekt egy oktatotol, ha idoben leallitja a vezetesre total alkalmatlan szemelyeket. Es ezzel egyik sem veszitett a presztizsbol. Van akinek a lelkiismerete tobbet er par ezer forintnal.

2022. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá garancia, hogy megszereted, de nyilván, ha ügyesebb leszel, nem lesz akkroa stressz.


Rám is apámék erőltették, így 30 évesen kezdtem, mert "így segíteni tudok a családi cégünknél".

Már megvan a jogsim, többször mentünk úgy másik megyébe mérni apámmal, hogy én vezetek.

Hiába megy már jobban, még jobban utálom a vezetést, és ez nem is fog változni, tartok tőle. Annyira rühellem, hogy ősszel vszínűleg felmondok (nem csak emiatt), és keresek új munkahelyet, ahol egyáltalán nem kell vezetni.


sztem a vezetés vmennyire tehetsége kérdése is, azt meg sosem fogom megérteni, miért képtelen sok felfogni a csöppnyi agyával, hogy nem mindenki akar/alkalmas a vezetésre.

Nekem nem csak hogy erőltették, de csomó ember nyomta, hogy "meglátod, megszereted majd, esőben majd nem akarsz buszozni" :DD


amióta jogsim van, még jobban becsülöm, ha buszozhatok/biciklivel mehetek, és sokkal szívesebben sétálok ki a megállóba.

2022. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!