Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magamat megszere...

Hogyan tudnám magamat megszeretni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első lépés szerintem az, hogy fogadd el magad, akármilyen is vagy. A rossz tulajdonságokat is, mert azok is az ember része.
2020. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem pl. nincsenek barátaim de körülöttem mindenkinek van és ez fáj nekem. Megállok és tudatossá válok az állításról, hogy nekem nincsenek de többieknek van és jól érezzik magukat és elfogadom ezt, átérzem a szenvedést. Csak fogadd el.
2020. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért akarod magadat megszeretni?

Minél jobban szereted magadat, annál jobban kizársz életedből másokat.

2020. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, akit nagyon szeretsz - szülő, tesó, legjobb barát, akár a kutyád is.


Szereted? - Igen!


Van rossz tulajdonsága (függetlenül attól, hogy tehet-e róla) - Hát persze, kinek nincs?


Még így is szereted? - Naná!


Ezt próbáld meg önmagadra is rávetíteni. Vannak hibáid, emiatt leszel ember - sőt, élőlény. Mindenki követ el hibákat, mindenkinek van rossz napja, és ettől lesz mindenki életszerű.


A teljesen tökéletes karaktereket sem szeretik (főleg mert dögunalmas, plusz nem tudsz azonosulni vele), hát még egy élő embert ;)


Az is sokat segít, ha egy szeretteddel leülsz lelkizni, megbeszélni hogy ki mit szeret a másikban. Lélekemelő.

2020. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Tervezz el, valósíts meg meg dolgokat, aztán konstatáld a sikert. Abból fogod látni, hogy számíthatsz magadra!
2020. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy.Ha már történtek veled olyan rossz dolgok,amik miatt kvázi megutáltad magad,nem igazán lehet azt visszafordítani.
2020. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a szám részben segített:

https://www.youtube.com/watch?v=WA8j_b5WTys

2020. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Nekem pedig ez segített, méghozzá nagyon sokat:

[link]

2020. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Tapasztalatom szerint a legfontosabb lépés, hogy ne hasonlítgasd magad másokhoz! Ne legyél kritikus magaddal, fogadd el, hogy ember vagy hibákkal! Figyeld meg, hogy hogy érzed magad egyes helyzetekben, egyes tevékenységek végzésekor, így ki fogod ismerni magad, hogy mi az, ami jó érzés, és mi az, ami kevésbé!
2020. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!