Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok ezt a kegyetlen,...

Hogy bírjátok ezt a kegyetlen, kibírhatatlan, borzalmas, förtelmes, undorító, gusztustalan évszakot, ami bárcsak ne létezne és lenne egész évben 10 fok?

Figyelt kérdés
2022. júl. 1. 13:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
39%
Egész évben depressziós vagyok.
2022. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
18%
Én télen-nyáron remekül érzem magam.
2022. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
24%
Télen nagyon hidegek a lakás egyes részei, ezzel vigasztalom magamat.
2022. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
80%

Autóban klíma, itthon klíma, munkahelyen klíma.

Kertbe csak este megyek ki, vagy reggel, hétvégéket Balatonon tüljük, ha pedig nyaralunk, nyáron nem igazán megyünk városnézős, túrázós üdülésekre, inkább tengerparton vagyunk.

Rühellem a nyarat a meleg miatt, nézem, férjemről ömlik a víz, mindenkiről ömlik a víz, én meg nem is izzadok, csak fáj egyszerűen az egész testem, nyom a fejem, fhú borzalom...

2022. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
25%
Klíma a házban, a kocsiban és a munkahelyen is, gumimedence a kertben.
2022. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
16%
Tok jol. Vegre nem kell beoltozni, lehet barmit csinalni es a csajokon is alig van ruha 😍
2022. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Miss Endzsi ***** válasza:
19%
Imádom, engem a tartós hideg megvisel.
2022. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
7%
Kifejezetten szeretem. Végre napozhatok, barnulhatok, mehetek strandra, sokáig világos van, és nem kell hetven réteg ruhát felvennem ahhoz, hogy ne fagyjak meg. Számomra sokkal kellemesebb, mint a mínusz 20 fok, amikor levegőt venni is fáj.
2022. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
74%

Én 3 napja konkrétan rosszul lettem, még a lakást sem tudtam bezárni úgy remegett a kezem és nem kaptam levegőt.

Vissza is mentem, pedig lett volna dolgom és befeküdtem egy kád langyos vízbe. Azóta nem tettem ki a lábam, mégis be van dagadva mint az elefántnak.

Gyűlölöm és rettegem a nyarakat évek óta, de azért 10 fokot nem szeretnék.(Bár inkább az, mint ez!)

Nagyon jól meglennék állandó 20 fokban.

2022. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
30%

Hamar végelenne a társadalmunknak, ha egész évben 10 fok lenne, mert éhen halnánk.


Amúgy csak légkondival.

2022. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!