Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lettem ilyen?Annyira...

Miért lettem ilyen?Annyira más vagyok.Antiszociálisból,embergyűlölőből emberi szeretetre éhes.

Figyelt kérdés
Már mindig zenét hallgatok headseten ha megyek az utcán.Nem érzek gyűlöletet az emberek iránt,tudok mindenkit szeretni.Éhezem arra is,hogy ti írjatok nekem akármit.Csak ne legyek magányos.Nincsen 1 barátom sem.Korábban idegesített ha valaki közeledett,de mostmár vágyom rá.Egy szerelmem nem lehetett az enyém lehet hogy ez miatt alakult így,mert utána lett egy űr a lelkemben ami mai napig nagyon fáj.
2022. júl. 2. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Nyugi, nem rontottál el semmit. A szerelem legtöbbször csak a szerencséről szól.
2022. júl. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Az emberek változnak. Te most a végére értél egy korszakodnak és elkezdődött egy új.
2022. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Talán csak kifogyott belőled a gyűlölet, és az utálat. Talán most állsz vissza természetes állapotba.


29/F

2022. júl. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó úton jársz mindenféle téren. Spirituális tanítók szerint is ez lenne a cél, mindenkit szeretni. De ettől többet nem írok ezzel kapcsolatban. Nem tisztem senkit téríteni.

A szerelem sokszor olyan dolgokat művel velünk, ami hihetetlen. Tapasztaltam én is. Túl vagy a rossz korszakodon, és következik a jobb. Úgy tudnám ezt szemléltetni, hogy elvonulnak a felhők, és kisüt a nap. Ha hasonló szituációban voltam az életemben, mint most te az én fejemben mindig ez a kép játszódott le mellékesen. Jelenleg sajnos most én is egy rossz korszakomat élem, de már várom, hogy újra jöjjön a jobb.

Élvezd az életet, és nyiss az emberek felé, élvezd a napsütést!

2022. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom élvezni mert tátongok belül.
2022. júl. 3. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!