Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak akkor ír barátnőm...

Miért csak akkor ír barátnőm ha panaszkodni akar?

Figyelt kérdés

Mindig csak akkor ír ha épp valami idegesíti és “üríteni” akar.

Ha én írok rá és épp jó kedve van akkor nem ír vissza csak ha maga alatt van.

Mindig panaszkodik.

Ha elmegyünk valahova akkor is panaszkodik folyamatosan és ha én elkezdek beszélni magamról akkor gyorsan elkezdi terelni a dolgokat mert az én problémáimra soha nem tud mondani semmit csak annyit,hogy “jujj..” vagy “jézus”. Én meg úgy elfáradok az állandó reagálásban.

Mármint legutóbb is találkoztunk 4 órán keresztül együtt voltunk és csak magáról beszélt. Egyszerűen nem lehetett lelőni sem.

Ez miért van?

Velem van baj,hogy már nem bírom elviselni az emberek állandó panaszkodását?


2022. júl. 12. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Te figyu, elég sok minden bánt, jó lenne ki adni magamból,leszel a lelki szemetesem?
2022. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Volt ilyenre régen egyszer példa, de tanultam belőle, meg az illető is.
2022. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De ezt miért csinálja?

Tényleg úgy érzem,hogy én próbálom őt összeszedni meg állandóan tanácsokat adni,hogy mit hogy csináljon. Ő kezd jól lenni én meg csak üres maradok a végére:

Mintha kiszipolyozna.

2022. júl. 12. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is van ilyen "barátnőm", lelki szemetesnek használ. Téged is annak használ a te "barátnőd".

De megsúgok valamit, ami fájni fog: Ő már neked nem barátnőd. Csak lelki szemetesnek használ téged, tehát kihasznál bizonyos szinten, te hallgasd őt meg, de te nem mondhatsz semmit, mert őt kell 24-ben sajnálni. Nem, ilyen nincs. Nem szabad hagyni.

Azt meg, hogy miért csinálja ne idegen emberektől kérdezgesd, hanem kérd számon rajta, mert ő csinálja, és mondd meg neki a magadét, hogy ez így nincs jól, és ez így nem barátság már.

2022. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Őt tényleg nem szabad már barátnak tekinteni. Egy barátságban mindkét fél egyenlő, figyel a másikra, és kölcsönösen számíthatnak egymásra, itt pedig, sajnos, ez nagyon nem így van. Téged semmibe vesz, azt viszont elvárja, hogy mindig (mentálisan) elérhető legyél és mindent elpanaszoljon neked.


Nekem is volt ilyenben részem, egyre többször éreztem azt mellette, hogy minden (mentális) erőm elveszi, és lehúz. Többször szóltam neki emiatt, de csak akkor értette meg, amikor erélyesebb voltam; veszekedés is lett belőle. Mára már nem része az életemnek, és jobb is így.

2022. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!