Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megmondjam a haveromnak, hogy...

Megmondjam a haveromnak, hogy a kutya kajáját kente a kenyérre reggel, vagy már úgyis mindegy (mivel megette)?

Figyelt kérdés
Különben jól van, beszéltem vele.

2022. júl. 14. 14:18
A kérdező szavazást indított:
Mondd meg neki, jobb ha tud róla
Ne mondd meg neki, jobb a boldog tudatlanság
21 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Inkább ne, mert még kihányja. :-)))
2022. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Én megmondanám neki. Tudom gázul hangzik de őszintén kíváncsi lennék a reakciójára.😅🤣
2022. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy nem vette észre.
2022. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3. Én sem.
2022. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam régebben a kutyakekszeket ropogtatni. Semmi különösen furcsa íze nincs, semmi bajom nem volt tőle sose. Szerintem ne szólj neki inkább.
2022. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Most ennyire másnapos volt, vagy be volt kokózva. Józan embernél ezt nem tudom elképzelni.
2022. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nincs azzal semmi baj én kutyakaját eszem és azóta szép fényes a szőrzetem
2022. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

:'D Majd később. Alkalmas emberi fogyasztásra, úgyhogy baja nem lesz tőle, de talán nem árt, ha tudja, így nem keni rá újra.


Vagy: ne mondd meg neki, és legközelebb fetrengve röhögj. ;-J

2022. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A haveromnak ébredés után rögtön ennie kell, különben teljesen kivan idegileg. Mondtam neki bármit megehet, ami megtetszik, én addig intézem a fürdőszobai dolgaimat. Aztán cseréltünk. Kérdeztem, hogy mit talált magának, mondja, pástétomot. Akkor még nem is gyanakodtam, csak amikor dobtam valamit a szemetesbe, láttam, a kutyakaja üres dobozát :)

Különben az én hibám, mondanom kellett volna, hogy a felbontott pástétom a kutyáé, mivel csak a tetejét volt valami rajz és írás, amit én lecseréltem másra, a doboz oldalán meg nem volt semmi, de ott akkor nem jutott eszembe.

Hát ez van :)

Szerintem azért valamikor később egy alkalmas pillanatban elmondom neki.

2022. júl. 14. 22:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak a kutya meg ne tudja.
2022. júl. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!