Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt mostanában olyan kérdés...

Volt mostanában olyan kérdés vagy válasz amin nagyon nevettel?

Figyelt kérdés

2022. júl. 15. 06:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az "aztak***rva!" a jellemző reakció. Olyan dolgokat raknak ki az emberek, hogy az elképesztő.
2022. júl. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A "Politika" rovatban a mostanában "Mi lesz...?" témák egyike-másika az érdekes megfogalmazások miatt.
2022. júl. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nálam inkább jellemző a mérgelődés és a kínomban nevetés. Azt mondják, hogy az emberi butaságnak nincsenek határai, és ez így is van. Ezek inkább ilyen kínnal lenni kényszernevetést okoznak.


Például ezt eredményezi a triviális kérdés vagy válasz, a sablon (képletes példa: Kérdés: Fáj a hasam, mit tegyek? Válasz: Orvos Reakcióm: Azta', ezzel nagyon beljebb van...) és persze az egyre gyakoribbá váló olyan "kérdés", ami valójában nem is kérdés (Példa: Megcsaltam a párom és kidobott?). Ezek annyira frusztrálók, amikor nyilván nem a kérdőmondat kapja maga mögé a kérdőjelet, mert ez azt mutatja, hogy igazából a Kérdező azt sem tudja igazán, mit akar kérdezni...

Ez engem szintén kényszermosolyra sarkal, hogy egyesek mennyire életképtelenek a tekintetben, hogy kifejezzék magukat és szánni tudom őket, hogy ezzel a kommunikációs készséggel (esetleg más defektekkel párosulva) miképp boldogulnak a mindennapi életben.

A durva nyelvtani, nyelvhelyességi hibákon már fenn sem akadok, azokon "csak" szörnyülködöm, de csak ritkán nevetek kínomban (Pl.: ijen, tudnák, nem-e, külömbség stb.). Igazából e sorokkal, azok igényességével mindenki saját magáról ad ki bizonyítványt, így ezek számomra inkább tanulságosak, és táppontot adnak arra vonatkozóan, hogy melyik komment mögött milyen embert "találhatok".

Persze, vannak elütések is, az meg nem téma; mindenkivel előfordul...

2022. júl. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Nem szeretek saját vicceimen nevetni, de sokszor előfordul, amikor egy-egy kérdés kapcsán megfogalmazódik bennem egy frappáns válasz. Persze (legtöbbször) nem írom ki, mert ha segíteni nem tudok, legalább ne ártsak, de biz'isten kínomban néha még az is elfordul.
2022. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!