Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem akarjátok itt leélni az életeteket,vagy ne adj Isten nem jó környéken laktok.

Vagy több,jobb lehetőségekre vágytok,világot akartok látni,utazni,stb.

Örököltök egy házat egy kis falucskában.

Valakinek őriznie kéne azért a házat,míg ti élitek az életeteket.

Semmi érdekes nem történik,sok lehetőség sincs.

Eladni nem akarnád,hiszen ott voltak a szüleid,nagyszüleid,ott halt meg esetleg az egyik szülőd...

Nem szívesen adnád csak úgy el...

Sok emlék,stb...

Azért néha haza is néznél.

Akinek más a politikai nézete,az nyugodtan menjen el a 2 zsák krumpliért szavazni.

Olyan válaszolók válaszát várom,akiknek nyitva van a szemük,és látják hogy mégis minek mennyi az ára,stb stb.

De ez csak 1 ok amiért el akarok innen menni.

Ezt csak azért írtam le,hogy tiszta legyen a kép.

Az akinek szóval kezdődő mondat előtti rész a kérdés lényege.


2022. júl. 18. 00:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Sok ismerősömnek van házuk szülőföldjükön, mégis már rég kiköltöztek külföldre. Igaz nem túl rossz környéken, így nem féltik, néha mi is ránézünk, de ennyi. Ha hazalátogatnak, legalább nem kell hotelt fizetni meg ilyenek. Meg amúgy is rengeteg ház áll üresen. Én biztos megtartanám, ha tényleg kiköltöznék. Jó ha az embernek van itthon is egy hely, ahova hazatérhet időközönként. Ha meg hosszú idő után kitapasztaljátok, és tenyleg felesleges, akár el is adhatjátok. Rögtön nem kell ilyen radikális lépésekhez folyamodni.
2022. júl. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na de ez egy falu,mégis ki fog vigyázni rá?

Egyedül az enyém lesz.....

Eladásról szó sem lehet.

Itt nőttem fel,itt halt meg az édesapám is,stb...

2022. júl. 18. 00:43
 3/11 A kérdező kommentje:
Itt azért más körülmények vannak,a szomszéd házat már akkor kipakolták évek óta,mikor látták hogy nincs ott a kocsi,és munkába ment a nő.
2022. júl. 18. 00:44
 4/11 anonim válasza:
100%
Ha nem akarsz se élni benne, sem eladni, ki is adhatod. Mondjuk falun nem hiszem, hogy bárki akarna házat bérelni.
2022. júl. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bízz meg valakit hogy heti vagy napi szinten nézzen rá, nyilván ezért sajnos fizetni kell ha csak nincs egy olyan barátod aki szívesen megcsinálja ezt.

Ha külföldön dolgozol akkor szerintem ki tudod ezt a plusz költséget gazdálkodni.

Egy nyugdíjas,diák de akár más helyi személyek is szívesen megcsinálnák ez nyilván nem ingyen, esetleg a szomszéd lenne a legjobb.

2022. júl. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze ennek a politkához?

Egyébként keresnék egy megbízható embert, aki vállalja, hogy gondozza a házat, nyilván ez a plusz költség nem okozhat gondot.

2022. júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát igazából kiadni sincs kedvem csak úgy,attól függetlenül hogy falun ki akarna házat bérelni.

Sokat jelent,de nem akarok itt leragadni az életben.


6

Kiírtam a kérdéshez dolgokat,hogy kerüljenek el a f*deszesek.

Főleg az olyan kommentjeikkel,hogy nem kő kimenni sehova,én sose vágytam kűfődre,itt is meg lehet munkávaaa keresni a nagy pézeket ha valaki akar is és becsületesen dógozik...

Meg hasonlók.

2022. júl. 18. 16:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te akarsz direktben politikai alapon konfliktust generálni, így ok.
2022. júl. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem,én csak iskolába akarlak küldeni téged!

Megismétlem,hátha a gépház zaja elterelte volna a figyelmed.

Egyenesen leírtam,hogy az ő véleményükre nem vagyok kíváncsi,a kérdésre várok választ az ő tölteteik nélkül.

2022. júl. 19. 15:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyenesen úgy fogalmazod meg, hogy megsérts egy bizonyos réteget, ezzel provokálva őket, hogy csakazért is válaszoljanak. Ezért szép a magyar nyelv, hogy ilyen finomságokat megenged. Kár, hogy 50-es IQ felett ezen simán át lehet látni
2022. júl. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!