Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire féltékeny...

Miért vagyok ennyire féltékeny a barátnőmre?

Figyelt kérdés

Sajnos mindketten meghíztunk az évek alatt.

Mindketten 90 felett vagyunk.

Ő elkezdett koplalni de úgy,hogy napi egy tejszeletet eszik csak és ennyi.

Lefogyott 2 hét alatt 10 kilót elmondása szerint.

Egyszerre kezdtünk el fogyózni de én kondiba járok heti 6x és próbálok egészségesen enni, ( sok sok zöldség, gyümölcs, figyelek a vízre..)

erre a kilók amit én leadtam az kemény 1 darab kiló….

Rohadtul elment a motivációm.

Minek szenvedek ha ő 2 hét alatt koplalással így lefogy?

Annyira irigy vagyok.

Tudom nem kellene…de mi a baj a testemmel,hogy rólam meg alig megy le még ekkora súlynál sem?

Ha tornázok 1 órákat naponta és 2 naponta túrázok?


2022. júl. 18. 10:18
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem egészséges amit csinál…nagyon jól tudom fejben.

De mégis megesz az irigység,hogy őszinte legyek.

Baromira nulla motivációm van a mozgáshoz is mert emiatt az az erzesem,hogy valamit rosszul csinálok…

2022. júl. 18. 10:20
 2/30 anonim ***** válasza:
76%
Szamolod a kaloriat?
2022. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Persze…

Deficitben vagyok mindig.

2022. júl. 18. 10:30
 4/30 A kérdező kommentje:

De mindig ez van amúgy.

Rólam úgy kell e kilókat lerángatni.

Legutóbb mikor 10 kilót fogytam akkor is szenvedtem heti 6x a teremben meg állandóan figyeltem a kajára.

Hogy van az,hogy valakiről leugranak a kilót? Mi a szar ez?

2022. júl. 18. 10:31
 5/30 A kérdező kommentje:
Kilók*
2022. júl. 18. 10:31
 6/30 A kérdező kommentje:

Még egy tök drága mérleget is vettem ami mindent is mér, illetve egy Garmin órát amivel pontosan követem az elégetett kalóriákat meg a lépéseimet.

Annyira igazságtalannak érzem…

2022. júl. 18. 10:36
 7/30 anonim válasza:
100%
2 hét minusz 1 kilót én egy kissé kevésnek érzem, szerintem ilyenkor az ember azt mondja nagyobb kell legyen a kalória deficit. Nagyobb túlsúlyból ugye eleve konnyebb az elejen fogyni. Esetleg egy dietetikust is felekeresnek, hogy a kaloriadeficitben is egeszseges tudj maradni. Baratnod meg majd megeszi a levet, egyszer elkezd enni porognek majd vissza a kilok ra.
2022. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Na ez az… baromi kevés. Mindig ez van.

Annyira elveszi a motivációmat,hogy nekem tripla annyit kell beletennem ebbe,hogy ugyanazt az eredményt lássam mint az aki egy tejszeletet eszik és nem sportol.

2022. júl. 18. 10:41
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a napi 1 tejszelettel záros határidőn belül át fog csapni zabálásba, és dupla annyit szed vissza, mint amennyit leadott...


Hány év alatt jött fel rátok ennyi kiló? Kb. dupla annyi lesz - egészségesen - leadni...

2022. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne szórakozz már, arra vagy irigy hogy a sok eszével tejszeletet eszik?

Ne legyèl te is hülye. Majd elájul valahol vagy tápanyaghiànyos lesz aztàn hullik a haja. Te tarts ki, ha választottál egy utat akkor járd végig. Mit gondoltál hogy egyszerű lesz? Hogy fog kinézni sport nèlkül? Mert gondolom 1 tejszelettel nem lehet sportolni.

Ne irigykedj a butaságra, azon nincs mit.

2022. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!