Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha irigy vagyok a...

Mit tegyek ha irigy vagyok a legjobb barátnőmre?

Figyelt kérdés

Próbálom nem kimutatni hogy így érzek, de tényleg mindenben jobb nálam-

Hogy értsd mikre gondolok: (Jobbak a jegyei, a baráti társaságunkban nélkülezhetetlen, míg én annak érzem magam, a családja sokkal támogatóbb, szeretik egymást, a párkapcsolata is jó, vannak céljai, az osztályban mindenki szereti, a tanárok teljesen megbíznak benne, úgy érzem hozzá kedvesebben szólnak, vicces, sokkal szebb nálam, jobb az alakja, tud spórolni, sokkal igényesebbnek tartom annak ellenére hogy én is az vagyok, tud táncolni, és még sok sok minden)

úgy érzem mindenben leköröz, nyilván neki nem mondhatom mert mit kezdene vele? Vagy szánna, vagy elhidegülnénk egymástól, vagy lejjebb adna, hogy egyenlőnek érezzem magunkat, de hátráltatni az életben nem szertém. Próbálok örülni a sikereinek, de olyan csalódott vagyk ez miatt. (17l)



2020. nov. 27. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Ezzel mihez kezdjünk?

Mit tegyél? Pl legyen célod létrehozni, elérni vmit, bármi csak ne ezt folytatsd.

2020. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tehát ne mondjam el neki, ne tegyek semmit csak próbáljak meg jobb lenni nála?
2020. nov. 27. 12:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el neki, és ne is próbálj jobb lenni nála. Elég, ha mindig csak az előző napi önmagadnál vagy jobb, így az önbizalmad épül, és fontos, hogy a saját céljaidat találd meg. Ez persze, hosszú és nehéz folyamat, de így tudsz a későbbiekben is hiteles és elégedett lenni.
2020. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Találj ki magadnak egy új hobbit, amiben fejlődhetsz.

Ha nem tudod felfogni, hogy mindenki csak saját magához minősítheti magát, mert máshoz értelmetlen, akkor jobb ha hanyagolod a barátságot... Nem érdemel egy ilyen titkon irigykedő embert senki sem.

2020. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy semmi jó nem származhat abból, ha elmondod neki. Úgyhogy miért tennéd? Az irigység abból fakad, hogy magaddal nem vagy kibékülve, azzal, hogy elmondod neki, nem fogod jobban érezni magad.


Mit akarsz elérni az életben? Ezt kell kitalálnod.

2020. nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
neeem azt mondom, hogy jobb legyél nála, hanem magaddal legyél önazonos
2020. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ertem. Csak tudjatok most lett nekem nehezebb, karanten idoszakaban, panaszkodik a negyes miatt mig en harmast kaptam, latom hogy az osztalytarsaink ot megjelolik posztok alatt, mig engem nem, stb. Nehez mas arnyekaban elni, de nem szeretnem elvesziteni a legjobb baratnomet.. Megprobalom rendbetenni magamban a dolgokat ahogy tanacsoltatok. Koszonom szepen,mindenkinek felpontoztam.. (De persze meg szivesen meghallgatok tanacsokat, tapasztalatokat()
2020. nov. 27. 15:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
max önmagadnak vagy az árnyéka
2020. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira jó mindenben és népszerű,legyél rá büszke,hogy te vagy neki a legjobb barátnője.Vedd át a jó szokásait,vagy kérj tőle tanàcsot pl.célokat illetően.Mellette te is fejleszd magad,spórolj,tanulj
2020. nov. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit bunkóság tőle, hogy a négyese miatt panaszkodik neked, mikor neked hármas lett. Ha sok mindenben ilyen, hogy tudja neked rossz, de ő a kevésbé rosszáért panaszkodik neked szerintem ezt nyugodtan megmondhatod neki. De arra, hogy jobb mint te ne irigykedj, ha teszel érte te is lehetsz jó sőt jobb is, csak tenni kell a dolgokért, nem sajnálni magad.
2021. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!