Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok féltékeny a...

Miért vagyok féltékeny a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, 25 éves. A pasija 40!! éves. Láttam most fent tengerpartos képeket, a fehér homokot, napsütést.Egyaltalan nem helyes a pasija sem. Miért vagyok rá féltékeny mégis?
2020. jan. 11. 08:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki van, neked nincs, vagy ha van is, nem visz el téged ilyen helyekre.
2020. jan. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert boldog, van pénze (vagy a pasinak), neked meg valószínűleg pasid sincs és nem tudsz tengerpartozni. Irigyled a jelenlegi életét, mert te is ezt szeretnéd.
2020. jan. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem irígylem, 40!!!! éves a pasija
2020. jan. 11. 08:50
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Naés? A kor csak egy szám.
2020. jan. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A feltekenyseget en sem ertem.


Volt oszttarsam is egy idös gazdaghoz ment hozzà, gyerek is van, minden szupi, ugyanakkor én (akinek vonzo es korban mentalitasban hozzam illö tarsai/szerelmei/baratai vannak)csak azt erzem vele kapcsolatban hogy kidobta/elpazarolta a fiatalsagat egy tatàra meg a vele jàro primitivebb "nyugdijas"eletre. Es szèp fiatal diplomàs okos nö aki kitartatja magàt egy öreggel.

A fèltékenyseg helyett bennem komolyan az jatszik hogy elpazarolta az egesz èletét, sokkal több van az életben mint a hàzimunka, ffi kiszolgalasa es gyerek kiszolgalasa. Nem is èrtem mert tenyleg nem egy lelkiserült magatehetetlen nö, hanem intelligens.

En bele örülnék abba ha ennyiröl szolna csak az életem. Ez egy lebutitott verzioja az életnek amit ö csinal.

2020. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Szoval nekem is van tinikorom ota olyan srac ismerösöm aki full jol keres es halàlosan szerelmes volt belém de ugyanakkor külsöre nem tetszik (dagadt es ugy is maradt plusz depis hajlamu ami szinten irrital), de egyszerüen en keptelen lennék a legnagyobb szükségben is CSAK erre alapozni egy tarsban hogy pénze van meg szeret.

Attol még nem leszek képes vele lefeküdni.

Sok nö a sajat pàrja pr.stija igazabol. Azert nem valnak el mert a ferje nelkül nem tud megelni stb.

2020. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szoval erre nem is lehet feltekeny lenni szerintem.
2020. jan. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsi,még annyit ehhez hogy masik baratnöm aki szinten csak ezt ertekeli a parjaban hogy pénze van es hüseges, ezert megbecsüli es a szerelemröl magarol lemondott egy eletre es hozza valo fiatal sracokkal flörtöl, de nem lèp semmit hü marad nem vàl el, szoval mindenük megvan es olyannal él akit nem szeret...hat ehhez sem lenne gyomrom a helyében az biztos. Nem hogy feltekeny lenni ra.
2020. jan. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja de exem is pénzes csajjal közöte össze az eletét sajàt bevallasa szerint szerelem nelkül. Szoval ezt pasik is ugyanugy csinaljàk.
2020. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%os, az ne lehet hogy a legelőször említett barátnőd boldog így?
2020. jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!