Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is feltűnt hogy idén...

Másnak is feltűnt hogy idén szinte nem is esett az eső?

Figyelt kérdés

Tavaly vagy régebben, amikor nagyon meleg volt, azért néha jött valami nagy vihar, felhőszakadás.


Idén meg ha 4-5mm eső esett, már sokat mondtam.


Mindig nézem az időképen. Mindig oda írják hogy jönnek a záporok zivatarok. 4-5mm meg hasonlók.


Aztán előtte 1 nappal eltűnik, mert mégse lesz.

Vagy hiába írják, max beborul pár órára, aztán megint 2 hét napsütés.


Itt a környéken, a kevésbé árnyékos helyen már nincs semmi zöld, mert kiszáradt még a fű is...



#fű #eső #Aszáj
2022. júl. 19. 13:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Helyeken*
2022. júl. 19. 14:00
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azzal van tele a média hogy brutális aszály van, több településen is gondot okozott a vízellátás, stb. Szóval szerintem feltűnhetett pár embernek, igen.
2022. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
7%
Ha lovagolnál, akkor észrevennéd mennyi eső van. Kis tavak alakulnak ki az esőből. (Legalábbis nálunk nagyon sok eső van)
2022. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Katona Dius ***** válasza:
100%
Felénk (Szolnok megye) a Tisza pl nagyon lent van, tavaszhoz képest majd 2 métert apadt. A Zagyva meg szinte nincs is.
2022. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem minek ígérgetik mindig az esőt ha úgyse fog esni.
2022. júl. 19. 14:13
 6/16 anonim ***** válasza:
15%
Járj biciklivel dolgozni és akkor fel fog tűnni az eső
2022. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
Ki ígérgeti az esőt?
2022. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Katona Dius ***** válasza:
100%
Az időjárás jelentés. Nekem is mindig írja, így eső úgy eső. Jövő hétre egész hétre olyan esőket ír.... De nyakamat rá egy csepp sem lesz.
2022. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Április-májusban nálunk ronggyá ázott a föld, hatalmasat nőttek a fák, most meg elkezdett száradni kifele minden.

Nagyon sokszor volt ilyen, csak nem volt kattintásvadász média.

Gyerekkoromból emlékszem, hogy hatalmas repedések voltak a talajban, amikor a kutyát sétáltattuk. Pedig az jó rég volt már..

2022. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
Az ídőjárásjelentés pont nem szokott ígérgetni. Százalékos megállapításokat tesz, hogy mi mekkora eséllyel várható, és merrefelé.
2022. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!