Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is feltűnt hogy idén...

Másnak is feltűnt hogy idén szinte nem is esett az eső?

Figyelt kérdés

Tavaly vagy régebben, amikor nagyon meleg volt, azért néha jött valami nagy vihar, felhőszakadás.


Idén meg ha 4-5mm eső esett, már sokat mondtam.


Mindig nézem az időképen. Mindig oda írják hogy jönnek a záporok zivatarok. 4-5mm meg hasonlók.


Aztán előtte 1 nappal eltűnik, mert mégse lesz.

Vagy hiába írják, max beborul pár órára, aztán megint 2 hét napsütés.


Itt a környéken, a kevésbé árnyékos helyen már nincs semmi zöld, mert kiszáradt még a fű is...



#fű #eső #Aszáj
2022. júl. 19. 13:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Idén a Medárd sem jött be:(
2022. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11 Én nem tudom hogy az mi.


De hogy a lovaglásnak meg a biciklizésnek mi köze az esőhöz azt se tudom.

2022. júl. 19. 16:44
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
majd megtudod ha ősszel nekiállsz napi szinten biciklizni és heti kétszer megy a teljes ruhatárad a mosógépbe hátizsákkal együtt :)
2022. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj, budapesti vagyok, nálunk a kerti talaj úgy ropog a talpam alatt, mint a jeges hó. A locsolás sem segít, mert már rég agyaggá égett a föld, és így nem tudja rendesen felszívni a vizet. Fel sem tudom idézni, mikor esett legutóbb olyan eső, aminek három percnél tovább meg is látszott a hatása. Az a legnagyobb gond, hogy idén még a tél is aszályos volt, és ez már csak egyre durvább lesz a jövőben.
2022. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Még az a jobbik eset ha ropog, itt pórzik. Locsolok össze vissza. A növényeket nem bírom locsolni.
2022. júl. 19. 19:51
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak részben figyelem, de így van, minimálisan nagyon kevés az esett eső ebben az évben.
2022. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!