Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy kis városban élek ahol...

Egy kis városban élek ahol mindenki ismer mindenkit szinte, ezért utálok mászkálni akár hova is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Például ha látnak a volt osztálytársaim vagy mostaniak... Utálom. Akár egyedül vagyok, akár ismerőssel, akár családdal. Nem szeretem. Ezért nem nagyon megyek sehova, főleg tömegközlekedéssel. De van néhány "muszáj" dolog ami miatt kéne mennem. Mit tegyek?
2022. júl. 20. 22:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Költözz Pestre, le se fognak pisilni többé, meghalhatsz majd a lakásodban, és egy hónap múlva ássák elő az oszló hulládat, és akkor is csak a bűz miatt.
2022. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Költözz másik városba, talán az is elég.
2022. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Forintom nincs.
2022. júl. 20. 23:03
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor sajnos döntened kell.

Ha költözni akarsz, akkor pénzt kell keresned, különben csak hajléktalan lehet belőled, az meg nem jó.

Tehát akkor először képzettséged legyen, aztán állásod, akár egy nagyobb városban.

2022. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem a trükköm, hogy fülest bedugok és, ha jönnek akkor mutatom a flhallgatót és tátogom, hogy bocsi telefonálok.
2022. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Vegyél olyan szemüveget, amihez ilyen bajusz van ragasztva!

De otthon ne vedd fel mert még a végén betörőnek hisznek és leütnek serpenyővel!😄

2022. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Oké ha egyedül vagyok fejhallgató, elfordulok és hasonlók. De ha családdal?
2022. júl. 20. 23:30
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
A filmekben beválik, ha hirtelen lesmárolsz valakit!
2022. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Járkálj autóval mindenhova, és akkor nem ismernek meg, idővel meg költözz el. Én ezt csináltam. Bevált. Azt se mondtam meg senkinek sem, hogy hova költöztem, és tudod mit? Fantasztikus! Itt végre senki nem ismer, és mindenki békén hagy, nem súgnak össze a hátam mögött az utcán, nem mennek át a másik oldalra, nem tesznek úgy, mintha telefonàlnànak mikor szembe jövök velük, stb. Nem ismernek, köszönnek, nem kritizàlnak, nem zaklatnak. Csodás! :)
2022. júl. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezt csinálnám én is, mármint autóval járnék, de nincs sajnos.
2022. júl. 21. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!