Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A helyemben elfogadnátok az...

A helyemben elfogadnátok az új céges autót?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy közel 10 éves céges autóm van, amit magáncélra is használhatok. Most lehetőségem adódott egy teljesen új autó használatára, és nem tudom, hogy éljek-e vele. A mostanival elégedett vagyok, illetve a fő ellenérvem az az, hogy az új autó garanciás lenne, a szervizelést pedig nekem kell fizetni, és így ez nyilván drágább lenne. Anyagilag amúgy egyáltalán nem viselne meg. Elég spórolós vagyok, és sosem vonzottak annyira a műszaki cikkek, de ez egy olyan lehetőség, ami az emberek többségének nem adatik meg, és lehet, hogy nekem sem fog többé. Ugyanakkor elég szerény ember vagyok, nem szeretem a magamutogatást.

2022. júl. 24. 16:27
A kérdező szavazást indított:
Válaszd az új autót
Maradj a használt autónál
25 szavazat
 1/8 anonim válasza:
100%

Szerintem el kéne fogadni.

Nem biztos,hogy lesz még ebben a gazdasági helyzetben ilyen lehetőséged.

Ha egy új autót nézek,annak a megvétele 7-10 millió alatt nincs meg.Élni kell a lehetőséggel tehát,amig lehet,vagy majd másnak ajánlják fel.

2022. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogadd el, 10 éves autónál már előjöhetnek kisebb-nagyobb problémák, amikkel eddig semmi gond nem volt, úgyhogy lehet neked is és a cégednek is jobban megéri a váltást, mintsem a régit toldozgatni-foltozgatni.
2022. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha céges autót nekem kéne szervízelni rögtön fel is mondanék.

Akár új, akár nem.

2022. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2-essel mélységesen egyetértek (amúgy 3-assal is, ha nem is mondanék fel csak emiatt, elég fura ügy ez).
2022. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

A régi autót is kellene szervízelni, attól függetlenül, hogy baszol rá..

Szóval annak amúgy sem lehet sok hátra, még egy érv.

2022. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Milyen cég az ahol a céges kocsit az alkalmazottnak kell szervizelni?

Nyilván az új autót jobb választani, de ezt a szervizelgetést ne te fizesd már ki saját zsebből, ez nem neked a dolgod ha nem a cégedé.

Nem akarom el hinni hogy valakire rá tudják tukmálni a szervíz költségeket amik mára horribilis összegek lettek.

Szólj már a főnöknek hogy a szeevizelés fizetése nem a te dolgod, maximum te viszed el a szervízben aztán hozod el.

Anno én buta dolgoztam olyan cégnél ahol a főnök azt mondta hogy saját zsebből kell mosni a furgit, hát mit ne mondjak havi 1x megcsináltam de többet nem voltam rá hajlandó költeni.

2022. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Milyen cég ez, ahol szervizelni kell a cégautót a dolgozónak? Ahogy előttem írták, az újat válaszd, mert úgy tűnik tényleg nem tartod karban a másikat sem.
2022. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig fogadd el ha felajanlanak, es neked tetszik is.
2022. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!