Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem veszik a lapot?

Mit tegyek ha nem veszik a lapot?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy egészen 17 éves 17 éves koromig én voltam az a személy aki játszotta a butát, a bohócot és szórakoztatott másokat a hülyeségével. Aztán megváltoztam, elegem lett abból hogy senki nem vesz komolyan és senki nem bíz rám semmit mert komolytalan vagyok és buta. Azóta már nem hülyéskedek annyit és ha mégis viccelődök valamivel mert szoktam, az inkább ilyen morbid vicc vagy értelmes dolog. Igen, régebb értelmetlen vicceim voltak amiken nagyon ritkán volt hogy nevetett valaki vagy egyáltalán értették. Ugyan majdnem teljesen megváltozoztam de az emberek még mindig ugyanazt a buta, komolytalan embert látják bennem és ugyanúgy viszonyulnak hozzám mint akkoriban. Hogyan "törölhetném el" azt az időszakot, hogy az emberek a mostani énemre emlékezzenek és úgy viszonyuljanak hozzám ahogy megfelelő lenne a személyiségemhez? Most 18 éves vagyok.

2022. júl. 26. 17:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Véletlenül írtam kétszer hogy 17 éves
2022. júl. 26. 17:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért mert kb 1 év telet el, és ha nem mondasz semmi értelmeset, csak szimplán nem esik ki a hülyeség a szádon, attól még nem leszel megbízhatóbb.
2022. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De szoktam értelmes és komoly dolgokról beszélni
2022. júl. 26. 18:17
 4/4 anonim ***** válasza:

"Hogyan "törölhetném el" azt az időszakot, hogy az emberek a mostani énemre emlékezzenek és úgy viszonyuljanak hozzám ahogy megfelelő lenne a személyiségemhez?"

Csak úgy viselkedsz, mint aki komoly. Ha úgy beszélnek veled mint egy butával, akkor komolyan reagálsz, negatív visszajelzést adsz a másiknak ezzel, hogy hagyja abba, mert te nem játszod az ő játékát. Magyarán SZARD LE teljesen, hogy ki hogy bánik veled, te csak legyél komoly önmagad, és mindenki alkalmazkodni fog, mert sok ideig a tudatukban élteted a képet, hogy te már komoly lettél.

2022. júl. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!