Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem munkanélküli a...

Csak szerintem munkanélküli a gyakorisok 99%-a?

Figyelt kérdés
2022. aug. 1. 21:36
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
férjem 1 milliót keres programozóként, én meg havi 2 milliót vállalkozóként. Aztán mindig megkapom, hogy csak hantázom, már ebből van elegem. El lehet menni dolgozni akinek nem tetszik!!!!!!!!!!!!!
2022. aug. 2. 17:38
 22/29 anonim ***** válasza:
29%

Látom van pár fogyi amelyik lepontoz, de hogy lennénk több ezren, ha úgy benne vagyok több topikban is a top500 ban hogy van 0 válaszom, 0 kérdésem, és kábé 20 pontom, mert pár választ értékeltem?


Nem lepontozni kéne, hanem ránézni a toplistára... Csak sajnos abból a pár aktív felhasználóból is sok ilyen fogyatékosokra futja.

2022. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
92%
Gyed-én vagyok, és ha alszik a gyerek, ide írok, csendes elfoglaltság.
2022. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban függ, milyen témákban böngészel, kérdezel. Ha valaki valóban fontos kérést tesz fel, akkor pár napig figyeli a válaszokat, esetleg reagál is. De nem minden téma rejt magában hosszas csevegéseket. Sok olyan téma, ill. kérdés van, amelyekre válaszolva nemsok további beszélgetési ok van.

Természetesen, vannak helyzeten, amikor már rég nem a kérdéssel foglalkoznak egyesek, hanem elterelik a témát és mindenféle más dologról kezdenek csevegésbe. (Én személy szerint nagyon nem szeretem az ilyen helyzeteket, amkor jómagam kérdezek. Hiszen a kérdésre szeretnék választ kapni, nem egyéb témákban okoskodókat olvasni.)


Hetente kb. egyszer nézek a GYIK oldalra, főként, ha értesít a figyelt kérdésekről. A heti hírlevelet is végig szoktam futni. Ha találok érdekes kérdést, amelyhez van okom hozzászólni, + szabadidőm is engedi, akkor jövök a GYIK-re. Kérdést átlagban kb. havonta egyet írok ki.

2022. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
96%
Igen,csak szerinted
2022. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Én az vagyok, az tuti.

De mikor felügyeltem uszodában (nem mindig medencéhez tettek, vagy max betettek olyan medencéhez, amihez senki nem jött kb soha), akkor elég sokat nyomtam munkában is a gyk-t a 12 órás műszakokban.

De voltam 24 órás vagyonőr is, egy olyan helyen, ahol délelőtt volt munka, délután/este meg semmi. Ott is állandóan ezt nyomkodtam. Most meg megint, mert ugye munkanélküli vagyok egyéb okokból. Vágyok már vissza dolgozni, de sajnos még nem lehet. :/ Mondjuk úgy vagyok vele, hogy szép ez az augusztus, kiélvezem amennyire lehet. Van még félretett pénzem elmegyek belőle három napra valahova nyaralni, elmegyek túrázni, meg ilyesmi. Aztán remélem szeptembertől már megint teljesíthetek valahol szolgálatot.

2022. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
88%

21

Ezt ki hiszi el? Itt mindenki ennyit keres,mégis mind fél hogy az utcára jut.

Ennyiből hogyan tudsz megélni?

Én keresek vidéken ennyit egy lepukkant munkahelyen,te Pesten miért nem keresel többet,mint egy szros kis vidéki,elmaradott,tudatlan,tanulatlan ember?

Itt konkrétan gyertya van csak,szekérrel járunk.

Gyertyafény mellett nézzük a TV-t!


Az ilyen kamu majmokból is elege van a népnek!

Mindenféle kérdéseket kiírnak,aztán előveszik az igazi arcukat,meg kiderül róluk hogy csak azért írnak ki kérdést hogy provokáljanak.

Vagy azért,hogy etessék a kis egoista fejüket egyetértő válaszokkal,egyet nem értő válaszok lepontozásával,meg idióta kéretlen privát üzenetekkel.

Jobbik eset,mikor csak egy qrva anyád vagy egy egyet nem értés szerepel benne egy ha tetszik ha nem mondat mellett.

2022. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 bjviszk válasza:
47%
Attól függ mit értesz munkán és munkanélkülin. Egyébként mindenkinek van valamilyen munkája ( egyébként nem lenne itt velünk és persze nem is élne ). Sajnos jelenleg ( persze ez így lesz valószínűleg a jövőben is ) nem biztos, hogy mindenkinek van munkahelye, ahol dolgozik vagy állása, ahonnét felveszi a fizetését. Egyébként sajnos én csak hajnali 1 óra körül jutottam ehhez a levélhez ill. a bejegyzéshez és most már készülnöm kell aludni, mert mindjárt kezdődik a mai napom. Bocsi, most csak ennyire futotta. Jó éjszakát és jó reggelt!
2022. aug. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
25%
Amióta nincs itt Obelisk a vagyonőr azóta szerintem szar lett ez az oldal. Az volt itt a legnagyobb arc. Gondolom vagyonőr lett már, de amúgy tök unalmas itt lenni. Többi troll nagyon szánalmas.
2022. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!