Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már most szorong...

Mit tegyek ha már most szorongok az iskola miatt?

Figyelt kérdés

1 hónap van vissza és már most kezdem rosszul érezni magam, jönnek vissza az emlékek.

Utolsó évem ebben a suliban, de most ráadásul izgulok a ballagás, szalagavató miatt is. Valami tanács?


2022. aug. 3. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Járj többet társaságba.
2022. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell bírni. Én is utáltam a középsulit, rettenetes volt az osztálytársakkal. Nem tudsz mit tenni, meg kell keményítened magad és túlesni az utolsó éven. Egyébként velem az utolsó év végére sokkal kedvesebb lett mindenki. Azóta meg összehasonlíthatatlanul jobb lett az élet, mióta kijártam. Szóval kitartás! :)
2022. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2#Milyen lett utána az életed? mesélsz kicsit?
2022. aug. 3. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez lesz az utolsó évem, rettentően utálom ezt a sulit. Nagyon örülnék ha megint bevezetnék fél évre az online oktatást
2022. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!