Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnál embert vagy állatot ölni?

Tudnál embert vagy állatot ölni?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 21:50
A kérdező szavazást indított:
állatot
embert
mindkettőt
egyiket sem
A kérdezőt.
55 szavazat
1 2
 1/17 Metionin ***** válasza:
95%
Állatot már öltem, de nem szívesen tettem, ha nem muszáj, nem ismételném meg. Embert nem tudom. Sokszor felmegy az agyvizem pl. állatkínzók láttán, hogy fuuu ha a kezemben lenne az élete...de a valóságban szerintem nem lennél képes szándékosan embert ölni.
2022. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A ryan közlegény megmentésében megtanultam, az a katona akit elengedtek megölte a fél osztagot a végén!

Arról nem is beszélve, hogy egy olyan kilátástalan helyzetbe került szülő akinek egy idegen és az éhező gyereke között kell választania, az kérdés nélkül kinyírna egy idegent! (háborús, apokaliptikus helyzetre gondoltam!)

2022. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos esetekben igen, például ha egy felfegyverkezett támadó rátámadna a családomra addig küzdenék még ki nem nyírom vagy meg nem halok.
2022. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Önvédelemből vagy étkezési szükséglet miatt valószínűleg igen. "Csak ugy", mint mondjuk egy állatkínzó vagy egy rablógyilkos nem.
2022. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Szúnyog, légy, pók a sarokban számít? :D
2022. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%

Simán. Mióta tudom, milyen mocskos a világ, tudom, mit takar a "Great Reset", azóta Petőfit hallgatok:


[link]

2022. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Rengeteget ötlem már, szúnyogokat, legyeket, darazsakat, stb., stb.
2022. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez a válaszarány komoly?
2022. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

Étkezési és kereskedelmi célból falusiként öltem már rengeteg állatot,

Viszont az emberölésen szerintem egészséges ember nem is gondolkodik.

2022. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem köt hozzá érzelem, akkor igen. Ha kifejezetten negatív érzelem köt hozzá, mert ártott annak, aki/ami nekem kedves, akkor valamivel könnyebben.


Pl kutyát nagyon nehezemre esne bántani, de ha az enyémnek menne neki habzó nyállal, úgy basznám odébb szemrebbenés nélkül, hogy repülne 30 métert. Ugyanígy nem sokat hezitálnék azon, hogy kiverem-e a velőt annak a fejéből, aki valamelyik nőrokonom meg akarja erőszakolni.

2022. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!