Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi visz rá egy embert arra...

Mi visz rá egy embert arra hogy brutálisan megkínozzon egy szerencsétlen állatot?

Figyelt kérdés

Történt jászapátiban ez a gólyás eset. Szórakozásból megrúgták labdával, eltörték a lábait, szétverték a fejét, rugdosták, dobálták, belenyomták a kukába. 15 éves fiatalok csinálták.

Az a baj egyébként hogy az én környezetemben is történtek ilyenek általános iskolában. Mesélte az egyik hogy fejbe dobtak egy fácánt kővel, kitekerték a nyakát és kirakták a vonat elé.

A másik tök természetesen beszélt arról hogy agyonütötték a felesleges kiskutyákat.

Valaki a galambot rúgta föl.

De ez valakinek miért szórakozás?


2016. máj. 13. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg fejletlenek, nincs empátiájuk, hatalmaskodnak (kiélik a frusztrációjukat a náluk gyengébbeken). Az igazán patológiás esetek szimplán unalomból csinálják az ilyesmit.
2016. máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Buta analfabéta kölykök, akik ráadásul cigányok. Ezek nincsenek tanítva, olyan töketlenek mint a fekete föld.


Amikor egy gyerek csúzlival meglövi a közlekedő buszt, csapágygolyóval, tudván hogy abból baja lesz, és még is megcsinálja az mi ha nem aberrált gondolkodás. Az ilyet nem veri otthon fejen a szülő olyan címszó alatt hogy elő ne forduljon még egyszer, pusztán rájuk hagyják.


Az a legszebb amikor megkeresnek a rendőrök egy ilyen nyomorult, nem is tudom hova való képződményeket, még az mondják hogy "de hát csak egy dög volt" Ezek az állatoktól is jóval alacsonyabbak a rangsorban, mert még az egér is képes szeretni, ragaszkodni.


Sajnos amikor tudomásra kerül egy ilyen, ezeket a fattyakat még véletlenül sem nevezik meg, a hollétüket sem közlik, nehogy már valaki istenesen beszakítsa a tuskó fejüket egy vascsővel kérdezés nélkül.

2016. máj. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
közös volt bennük: rossz tanulók voltak, piszkáltak másokat, nem voltak jó anyagi helyzetben
2016. máj. 13. 23:51
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom. De én állatot nehezen tudnék bántani, embert meg akár lelkiismeret nélkul szétvernék. Főleg az ilyen alja népet, még lelki megnyugvast is okozna. Az se érdekelne, hogy gyerek.
2016. máj. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha látnék a közelemben egy ilyen embert, aki ezt teszi a kutyával vagy bármelyik állattal.

Fogsorát egyben köpné ki:)

2016. máj. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy ennyit tudnak. Ennyit. Ugyanaz mint aki gyereket bánt. Sose lesz gyerekem, de nem ütnék megütni egyet sem. Ennyire képesek, a saját kategóriába egy nullák. 47kg-os nőként nekik mennék, pedig nem vagyok agresszív. Szánalmas, ezek sem férfiak. Bántani egy állatot szórakozás??? Áh... ezen nincs mit magyarázni.
2016. máj. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor mesélek most valamit, van a tahó szomszédom, aki anno, amikor ideköltöztünk, kiskutyák szaladgáltak az utcában, és "bemutatkozásként" egyet lelőtt légpuskával...

Én meg akkor a környezetem ismerkedési fázisában voltam, próbáltam minden negatívat is befogadni.

Hát ez nem jött össze, úgy kiakadtam rajta...

Azóta a kreténnek éles!!! lőfegyverre is engedélye van, és néha itt tart erődemonstrációt, hogy villogtatja a puskáját.

Ha tudnám, hogy lehetne vele kibabrálni, már megtettem volna.

Egy agybeteg, utolsó nyomorék szarember.

2016. máj. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
A szülei gondolom leszarták őket (manapság ez elég gyakori), ők meg neveletlenek, szocializáltalanok maradtak,a gondjaikkal esetleg a kutya se foglalkozott, és a szorongás kitört agresszió formájában. Maximális szülői felelőtlenség, sajnos.
2016. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki ilyet csinál, annál tényleg nincsen rendben valami pszichológiailag, pszichiátriailag. Ez általában abból ered, hogy nem megfelelő környezetben nőttek fel, esetleg őket is bántották. Persze az ember azt gondolná, hogy ha valakivel ilyet művelnek otthon, az megérti, hogy mennyire rossz dolog és nem fogja másokkal csinálni, de valahogy az emberi elme nem így működik. Ha utánaolvasol, a sorozatgyilkosok is általában olyanok, akik korábban szintén áldozatok voltak.
2016. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pontosan, a gyilkosok állatokkal kezdik. Az ilyenekkel ugyanezt tenném. Volt egy cicám, kb 3 hónaposan került hozzám, vertél előtte. Majd elhagyták, vki megtalálta és elvitte állatorvoshoz elaltatni (volt 2 tesója, őket is vitték) és az állatorvos nem tette meg, én elvittem az egyiket. Olyan is kedves cica lett. Már nem nálam van, de látogatom. :)
2016. máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!