Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik még felébre...

Mennyi időbe telik még felébredtek teljesen?

Figyelt kérdés
Hogy működik a reggeli felkelésetek hétköznap
2022. aug. 6. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Az első kávéig. Ez 10 perctől tarthat egészen úgy 1 óráig is. Attól függ, hogy otthon vagyok, vagy dolgozni megyek, de általában addig hasznavehetetlen vagyok.
2022. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Olyan 20-30 perc között általában.
2022. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Felébredés után megyek fürödni, és az felébreszt.
2022. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyban fetrengek félálomban egy ideig, néha pár perc, néha egy óra is eltelik így. Utána felkelek és azzal már teljesen fel is vagyok ébredve.
2022. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

Kinyitom a szemem és már maxon fent vagyok. Az alvásigényem is mindig 3-6 óra volt. Azt a keveset is úgy,hogy minden sz.rra felkelek. :/

Ettől függetlenül reggel kv nélkül nem élnék. :)

2022. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

Kb fél nap. Délutánra feléledek valamelyest és ez estig kitart. De az agyam este fog jobban.

Amugy rosszabb napokon reggeltöl estig zombi vagyok.

2022. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%

Érdekes ez nálam: alapból vagy 7-kor-, vagy fél 7-kor kell kelnem. Ha nincs semmi gond, akkor kb. 5-6 fele kelek spontán, ha valami nyugtalanít, akkor már 4-kor. Az ágyban netezek, filmezek indulásig. A lefekvés mostanában sorozatosan éjfél-1 körül van nálam, ami durva.

Nagyon nem jó ez így.

2022. aug. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Agyilag hamar toppon vagyok reggel, csak a szememnek kell kb. 20 perc, mire megszokja a fényt (volt egy szemműtétem, és azóta). Addig csak hunyorgok.
2022. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%

Attól függ.


Ha 9-kor ébredek magamtól hétvégén, akkor szinte semennyire se vagyok álmos, de akkor se szeretek azonnal kikelni az ágyból.

Ha már zsinórban harmadszor ébreszt a telefon 6-kor, akkor előfordulhat, hogy csak 6:45-kor tudok kikelni az ágyból és az egész készülődés, fogmosás, öltözködés közben is még konkrétan félálomban vagyok.

Régen kávéztam, ezen abszolút nem segített. :D

2022. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ébresztőm után még egy olyan 10-20 percet ébredezek az ágyban, utána kezdek készülődni, közben lassan már szedem össze magam. A teljes felébredéshez 1 óra mindig elég, sőt, sok is.
2022. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!