Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakinek valami bevált tipp...

Valakinek valami bevált tipp zaklató lerázására?

Figyelt kérdés

Valaki, aki nagyon nyomult megpróbáltam lerázni. Olyan üzenetet írtam neki, amivel a látszólag le is tudtam zárni vele. Nem történt köztünk semmi, de a személy nagyon beleélte magát a nem létező kapcsolatunkba, és most nem tudja elfogadni a visszautasítást. Világosan a tudtára adtam, hogy hagyjon békén, ne írjon, nem megyek vele sehova. Azt hittem, hogy megértette erre jön az újabb számonkérő sms. Lányok, ti hogy ráztátok le egy zaklatót?

Reagáljak röviden még rá, nyersen, elutasítóan még rá? Vagy el se olvassam? Ez tipikusan az a fajta ember, akinek sérti az önérzetét az elutasítás.

Utálom az ilyen zaklató vadbarmokat csak azért mert annyira szar a személyisége, hogy nem jut csajhoz, és ha már egy lány kedvesen beszélget vele, azt hiszi, hogy az övé is.... Mikor lesznek normálisabbak az emberek?!?!?!? -Erre nem kell válaszolni.



2022. aug. 8. 09:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10, Te felfogod a kérdésem, vagy funkcionális analfabéta vagy? "Nem rosszból", csak elgondolkoztam rajta. Vagy neked sincs nőd és idejössz egész nap verni ilyen kommentekre amiket írsz? Ne csodálkozz, ha te is egyedül vagy.


9, ugyszint.


Innentől kezdve csak azokra a hozzászólásokra reagálok, amiket a kérdésemben várok!!!. A többit pedig jelentem szó nélkül!!. Nem igaz, hogy nem lehet egy pár soros kérdésre válaszolni, ennyi a szint, hogy megy a kéretlen tanácsosztás, és ha a kérdésemre szeretnék választ kapni, akkor meg negy a passzív agresszív szöveg. Gratulálok, szép munka!

2022. aug. 8. 14:12
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha visszaírsz neki, annyit lát belőle, hogy írsz, és akkor azt felhívásnak veszi keringőre. Szerintem is a tiltás a legjobb megoldás, max. még az, ha zaklatásért megfenyegeted, hogy feljelented... vagy csak szimplán nem válaszolsz.
2022. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Apám elbeszélgetett vele, aztán végül felnyomtuk a rendőrségen.


Amikor kézhez kapta az idézést ment a fenyegetőzés, de a rendőrségen igencsak kssban volt.

2022. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Miért nem akarod tiltani?


Az a mondat amit ìrtàl értelmezhetetlen. Be van kapcsolva a gugli helyesìró?


Én ùgy értelmeztem azt az egy mondatot amit irtàl és kiemelte egy vàlaszolo.


Hogy nem akarod tiltani mert a tiéd?


Most akkor mi van? Jàrtok vagy nem? Ha nem akkor nem a tied a hapi es zaklat akkor miért nem akarod tiltani?


Ugy érzem kamu a kérdés vagy félsz ha tiltod akkor személyesen zaklat. Akkor grey rock. Ha tovabb folytatja jelzes neki hogy rendort hivsz. Ha nem veszi a lapot kihivod a rendort es tavolsagtartasit kersz ellene.

2022. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!