Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok a fiatal lányok,akiknek...

Azok a fiatal lányok,akiknek 20 évesen már jogosítványuk van és autóval járnak, jómódúak a szüleik vagy van egy jómódú párjuk?

Figyelt kérdés
Sok fiatal lányt látok autót vezetni,és sokan nincsenek többek 20 évesnél.És egész jó autókat vezetnek,Ford,BMW,Merci stb.Persze lehet hogy a szüleiké az autó de a jogosítvány megszerzése meg a benzin se 2 forint.De honnan van rá pénzük?Sok ember még havi 10 ezerért sem tud egy bérletet megvenni.Egyébként van egy lány akivel barátok vagyunk,és megvan a jogsija,sőt autóval jár,de nem akarom tőle megkérdezni hogy miből tellt neki rá,az biztos hogy nem a pasija adott rá pénzt neki,mert nincs pasija.Gondolom a szülei.Amúgy annak ellenére,hogy 20 éves és autója van,a legnormálisabb lány akit eddig ismertem.Az még a jövő titka,hogy lesz e több barátságnál.

2020. jún. 30. 12:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
19%
Vagy prostik
2020. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
40%

Vidéken élek de itt is sok huszonéves csaj BMW terepajaroval,meg nagy Mercedesekkel jár,nem behozott 800.000Mercedesek

Latszik

Én se értem,tuti ribik

2020. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
54%
Általában ez a két eshetőség jellemző.
2020. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván a családjuk támogatása révén szerezték, ritkább esetben a párjuk támogatta. Tehát nem önerőből. Azok a 20 éves lányok akik önállóan tartják már fent magukat, nem a szülőkkel laknak és 0 segítségük van a szüleiktől, azok biztosan nem vesznek autót. Sőt, ha a szülők nem fizették, még jogosítványuk sem biztos, hogy van.
2020. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem akarom megkérdezni a lányt akivel jóban vagyok hogy a szülei és az autó meg hogy ők adnak e neki pénzt a benzinre,úgy érzem hogy bunkóság lenne megkérdezni.
2020. jún. 30. 12:43
 6/33 anonim ***** válasza:
81%
Tény és való hogy nem illendő így másnak a zsebében turkálni.
2020. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
37%

Szülői segítség.

Gáláns barát.

Mindenre nyitott, fejlett szopóizom.

Örökség.

Szélhámosság.

Szerencsejáték.

Sajnos a tisztességes, kétkezi munka az utolsó helyen jöhet számításba, - persze a fentiek ízlés és gyomor szerint kombinálhatóak.

2020. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Én nem ítélem el az ilyen lányokat mert nekem pont egy ilyen lánnyal jó a kapcsolatom.Sok lány szóba se áll velem, pedig nem is olyan szépek,jogdíjak sincs,autójuk sem,ez a lány pedig szép is,kocsija is van,vezetni is tud,és mégis szóba állt velem.Sőt, nyugodtan mondhatom hogy a barátom.
2020. jún. 30. 12:50
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem jogdíjuk,jogsijuk sincs:)
2020. jún. 30. 12:52
 10/33 anonim ***** válasza:
92%

Az öcsémnek 19 évesen lett jogsija, most 21 éves. Dolgozott és megkereste rá a pénzt. Van egy használt autója is, azt is ő fizette. A javítást és a benzint szintén.


Én 23/N vagyok, 20 évesen lett volna pénzem jogsira, de félek a vezetéstől, ezért még most sincs, de telne rá. Én is dolgozok 19 éves korom óta, plusz idén munka mellett kezdem az egyetemet.


A szüleinknél lakunk mind a ketten. Könnyebben spórolunk, mert nem kell lakbért fizetnünk, csak a rezsibe meg a kajába szállunk be, plusz mindenki fizeti magának a telefonszámlát meg az extra dolgokat (számítógép, telefon, "luxuskaja", mozi, pizza, ilyesmi). Egyedül, albérletben egyikünknek se lenne ennyi spórolt pénze, szóval vehetjük úgy, hogy a szüleink támogatása kellett hozzá.

2020. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!