Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretitek az iskolátokban,...

Szeretitek az iskolátokban, illetve a munkahelyeteken dolgozó takarítónőket? (Persze nem szerelemből, hanem emberileg.)

Figyelt kérdés

2022. aug. 9. 14:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon cukik, teljes értékű kollégaként kezeljük őket ugyanúgy, mint az irodai kollégákat.
2022. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én munkahelyemen egy 50-es felpüffedt arcú takarítónő "dolgozik". A munkája annyiban kimerül, hogy szétkeni a koszos vizet a folyosón és ha valaki arrafelé megy, akkor be is szól neki.
2022. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem, mert arabok a takarítók (Ausztria) ami önmagában semmi, de olyan rohadt büdösek, hogy ha elmennek utána egy órával is érződik a wc be az a tömény büdös izzadságszag. Télen, tavasszal, ősszel, nyáron, mindig büdösek minden nap.

Egyik kolléga már hozott légfrissítőt és mindig befújja az egész wc helységet vele.

2022. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi helyen, ahol dolgozom, nem is találkoztam még a takarító személyzettel - valószínűleg éjszaka dolgoznak. Az előző irodánkban egy nagyon cuki nő volt a takarító, direkt segítettünk is neki mindig. A sulis takarítók aranyosak és kedvesek voltak, kivéve egyet, egy nagyon bugris, parasz, bunkő nőszemély, őt kerültük.
2022. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Amikor meglátom, hogy jön egy takarítónő, minden egyes alkalommal átvillan az agyamon, hogy a szar enne meg minket, ha csak 10 napon keresztül nem jönne egyikük sem. Éppen ezért haragszom a kollégáimra, amikor a 60 év körüli takarítónő jön hozzánk dolgozni és arra nem képes sokszor egyetlen egy agyonképzett sem, hogy VISSZAköszönjön neki, - itt már nem arról van szó, hogy egyáltalán csak illedelmes köszönés, hanem arról, hogy milyen "felfelé nyal, lefelé tapos" mentalitású ganajokkal vagyok körbevéve!
2022. aug. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem. Folyton hisztiznek, hogy dolgozni kell. Bejönnek az irodába, és azt kell hallgatni a fülemtől tíz centire, hogy "jhaj, már megint itt vagyok, megint bent vagyok, jaj ki hagyta itt ezt a dohányt", stb. Én egyébként nem is dohányzom, de mindig tőlem kérdezik ezt. És mindig a legrosszabbkor jönnek, amikor épp nyakig vagyok a munkában. Télen meg mindig rám nyitják telibe az ajtót. Tudom, azt ők nem tudhatjàk, hogy mikor vagyok nyakig munkában, de akkor is.

Összesen egy csaj volt, akit bírtam, és jófej volt. Ő nem panaszkodni járt be, hanem bejött, takarított, felállt, letörölte az asztalomat, beszélgettünk pár sort, felmosott, és ment tovább. De sajna nem mind ilyen volt. A többi hőbörgött egész nap, és a retek ugyanúgy megette az irodát (méteres pókháló a sarokban, amit nem értünk el, vastag fekete kosz a fal hajlatàban, stb).

2022. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Az általános iskolai takarítónők nagyon aranyosak, kedvesek voltak mindig, és még sulin kívül is mosolyogva köszönnek vissza a mai napig is.

Gimis takarítónőket pedig napközben nem is láttam, csakis tanítás előtt és után. Közülük csak egyre emlékszem, aki nyár utolsó heteiben, amikor a könyvtárosnőnek mentem segíteni, engedett be a könyvtárba, kicsivel 8 előtt. Párszor beszélgettünk is, és ő is nagyon kedves volt.

Egyetem alatt pedig nagyon sok takarítót látok, egyikükkel sem beszéltem még, de mindegyiküknek köszönök, rajtam kívül nem sokan tesznek így.

Egyedül a gimi-kolis takarítónőt nem kedveltem, amivel nem voltam egyedül. Kukához nem nyúlt hozzá, hacsak nem volt minimum félig a zsák, abból is csak kiborította a tartalmát, és nem takarított. Csakis a véletlenül előhagyott nasikat, de azokat nagyon :D

2022. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!