Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megtudnátok élni havi 100k-ból?

Megtudnátok élni havi 100k-ból?

Figyelt kérdés

Innen jött a kérdés ötlete:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..


Néhány kommentelő között felmerült az a kérdés, valóban meglehet-e élni havi 100k-ból, és ha igen, akkor hogyan.


Nekem havonta kb 30k az üzemanyag, amit kizárólag munkába járáshoz használok, az étel kb 50k, 20k-ba pedig belefér a rezsi, tisztálkodási szerek. Nyilván néha vannak váratlan kiadások, de ezeket leszámítva nekem sikerül.


Persze az igaz, hogy nem megyek cukrázdába, moziba, nyaralni, és kb sehova, mert nincs kivel.


Te megtudnál élni ennyi pénzből úgy, hogy megveszed, amire vágysz?



2022. aug. 9. 20:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%

100 ezer forintból nem lehet. Ez nem vita tárgya.

Amit abból kihozol az minden csak nem élet! Inkább felbszom magqm egy fára ha azt az életet kellene élnem! De tettem érte hogy ne kelljen!

2022. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
77%

Pedig igaza van, hol élnek meg az emberek manapság 100k ból?

Ukrajna? Szerbia?

Durva, hogy Magyarországon 2022 ben ilyenről beszélgetünk.

Ez is valahol tökéletesen reprezentálja, hogy mennyire is lesüllyedt ez az ország.


Ausztriában havonta ennyit csak biztosításra költenek cascoval az emberek, nem hogy ennyiből éljenek, és ott még a benya is 1.9 euro emellett.


Azért így 32 év után nem kéne, hogy ilyen szinten messze legyen tőlünk a nyugat szerintem.

2022. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Aki 100-ból nem tud megélni, az életképtelen pancser;)
2022. aug. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23, elhisszük, hogy te az utcán a kuka mellett megélsz 100 ezerből, de akik normális házban, vagy lakásban élnek azok nem igazán.

UI.: Az nem "megélés", hogy havonta 1-2 számlát nem fizetsz be, vagy nem eszel szinte semmit egész hónapban.

2022. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

24

Nem úgy van az, hogy aki jólétben él, azért él úgy, mert tud úgy élni és kevesebből is bármikor;)


Ajánlom neked-nektek "Az élet büdös" című filmet.

2022. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!