Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondtok pozitív dolgokat...

Mondtok pozitív dolgokat mondani a világból? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ez nem kamu/poén kérdés. Annyi rosszat hallani mostanában, hogy az ember kicsit örülne a pozitívumoknak. Miért érdemes élni, miért szép az élet? Mi derít titeket jobb kedvre?

2022. aug. 9. 21:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdés hibás kiírásáért, fáradt vagyok már és nem vettem észre:D
2022. aug. 9. 21:53
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
A Pandák-Koalák létezése, de a kutyák is jó, és az is szuper, hogy meg lett mentve most is szerencsésen 2 kutya az országban:).
2022. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Én hiszek abban hogy egyszer más színvonalon tudok majd élni. Ennyi. A világ nem szép úgy átlagban, max egy kis "szeletet" "részt" tudsz magadnak azzá tenni valamennyire.
2022. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Az élet értelmét mindenki magának keresi, hogy mi okoz neki örömet.


Nekem már az is öröm, ha nem Budapest belvarosaban kell rohadnom, hanem termeszetben lehetek.


Amúgy, hogy valódi választ adhak a kérdésedre: világ életemben szorongó voltam, az, hogy egyedül elmenjek ki volt zárva. Aztán jött egy soha vissza nem térő lehetőség(Bécsben green day koncert, előzenekarkent fall out boy) és hát senkit nem tudtam elhivni, mert vagy dolgozott vagy vizsgázott en meg elmentem egyedül.

És egy csodás hosszúhetveget toltottem el. Meg is jött a batorsagom, hogy világgá menjek egyedül 😁

Már csak a repülőtol való felelmemet kell legyozni 😬

2022. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ma sem találta el egyetlen meteor sem a Földet.
2022. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
azért szép, mert széppé teszed.. magadnak és a környezetednek.
2022. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Teljesen szubjektív dolgokat is mondhattok. Mostanában gondom akad azzal, hogy a pozitívat is meglássam, ezért kérdezem, hogy ti hogyan látjátok ezt személyesen.

De amiket eddig írtatok, azok is jók:)

2022. aug. 9. 23:34
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
A múlt heti covid tesztem, na az például tök pozitív lett...
2022. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

Alvás, àlmodozàs, séta, túra, kirándulás, vezetés, utazás, kutyák, edzés, bulizàs, társaság, versek olvasása/íràsa, család, festmények.

Számomra ezek a szép dolgok, amikre ha rágondolok azt mondom, hogy szeretek élni.

2022. aug. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Szex, párkapcsolat, horgászat.
2022. aug. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!